Shamballa 1024 – jaké můžou být pocity při zasvěcování

Velikost textu: A A A

Shamballa 1024 – jaké můžou být pocity při zasvěcování

Ilustrační foto

Shamballa 1024 je energie, která s transformací současné doby, která je spojována s datem 21.12.2012, získává čím dál více na významu. O tom, co je Shamballa a jaký má vliv na transformaci jsme již na Záahdy-Zdraví.cz psali.  Zájemců o zasvěcení je čím dál více a protože se množí dotazy na to, co někteří účastníci pociťují při zasvěcení, uvádíme některé z nich.

Moc děkuji za zasvěcení.Mé pocity byly velmi zvláštní. Nejdřív jsem viděla modrofialovou kouli, která mě postupně pohltila. Nejprve jsem měla strach z toho, že zemřu, ale vše nahradil krásný pocit, že jsem součástí všeho, že jsem mír a láska. I po zasvěcení zatím zůstává pocit klidu a harmonie.

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

Děkuji za zasvěcení, Jsem velmi překvapená, že hodina utekla tak ryche, že jsem si toho nestihla ani všimnout. Jsem hyperaktivní, ale po mnoho letech se to vůbec neprojevilo. Jsem zvědavá, jak to se mnou bude nadále.

V průběhu zasvěcení jsem měl teplé ruce a celým tělem proudila silná energie. Ale nepálila, nebyla nepříjemná. Jednalo se o jemné a příjemné vibrace.

....pak jsem před svým třetím okem zahlédla moře, obrovské tmavě modré vlny a vlnění mi vtáhlo jakoby do sebe. Pak se mi tam objevilo bílé obrovské světlo, byly to křídla, myslím, že to byl sám archanděl Michael, pocitovala jsem klid...

Fialové světlo, které mě obklopilo, bylo úžasné. Navíc mělo v sobě takové těžko popsatelné jiskření, které mě očišťovalo. Myslím, že jsem se zbavil mnoho špatných energetických nánosů, které člověka obklopí během jeho života v civilizaci.

Jak vidíte, jedná se o různorodé zážitky. Samozřejmě každý člověk má pocity při zasvěcení jiné, někdo výše popsané a jiný nepociťuje třeba vůbec nic. Je to ryze individuální záležitsot, ale přesto zasvěcení působí a zájemce pak může se Shamballou pracovat. Pro zasvěcení si vyberte mistra, který vás osloví. Vybírat můžete například i zde – zasvěcení do Shambally.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: shamballa

Můžete si také přečíst

Energie
Zasvěcení do Shambally – příprava na transformaci 2012

O Shamballe jsem již na ZZ psal. Co konkrétně Shamballa je a co nám do života přináší a nabízí, si můžete přečíst zde .…

Energie
Shamballa 1024 a úspěchy léčby

Navazuji na předchozí články o Shamballe a zveřejňuji některé zkušenosti, které jsem během práce a léčení se Shamballou získal…

 
<!DOCTYPE HTML PUBLIC 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

" />
<!DOCTYPE HTML PUBLIC 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

" /> 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Jdete na půjčky chytře a s rozmyslem
Jdete na půjčky chytře a s rozmyslem Jdete na půjčky chytře a s rozmyslem
<html>
<head><title>301 Moved Permanently</title></head>
<body>
<center><h1>301 Moved Permanently</h1></center>
<hr><center>nginx</center>
</body>
</html>
<html>
<head><title>301 Moved Permanently</title></head>
<body>
<center><h1>301 Moved Permanently</h1></center>
<hr><center>nginx</center>
</body>
</html>
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Předpověď pro měsíc srpen 2019
Předpověď pro měsíc srpen 2019 Předpověď pro měsíc srpen 2019
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY