Psychotronický horoskop zdraví na 1.-15. listopad 2010

Velikost textu: A A A

Psychotronický horoskop zdraví na 1.-15. listopad 2010

Ilustrační foto

Berani
Nastal okamžik, kdy byste se měli věnovat očistě organismu a to hlavně po energetické stránce. Zaměřte se proto na pravidelné bylinné koupele včetně koupelí s obsahem soli z Mrtvého moře.

Býci
Nezanedbávejte jídelníček a doplňte ho o vlákninu. Pokuste se také přijímat potravu s vysokým obsahem rutinu. Žilní systém zejména v oblasti tlustého střeva a konečníku to ocení!

Nechte si zpracovat osobní horoskop od astrologa

ZOBRAZIT

Blíženci
Nepodlehněte touze zkoušet na svém organismu něco nového a snažte se udržet své aktivity a stravování v dosavadních dimenzích. V opačném případě tělo zareaguje nečekaným výkyvem a z disharmonie se budete dlouho vzpamatovávat.

Raci
Příznivé období, ve kterém máte šanci zregenerovat organismus. Dopřejte si vše co máte rádi, ovšem v rozumné míře. Myslete positivně a nenechte se vykolejit mračením lidí ve vašem okolí.

Lvi
Plujete na zdravé vlně, ale neměli byste toho zneužívat. Zaměřte se tedy spíše na dietní stravování a tím podpoříte organismus v posílení imunity a akumulaci energie.

Panny
Zkuste očistit tlusté střevo od zanešení látkami, co zde nemají žádné opodstatnění. Zamyslete se nad colonhydroterapií a pokud se na to necítíte, tak aspoň zvyšte příjem čerstvého zelí, červené řepy a ovesných vloček. Očistu podpořte příjmem Aloe vera.

Váhy
Bylinné čaje pro očistu ledvin a lymfatického systému je kůra, která je pro vás v tyto dny jak dělaná. Zajděte si také na masáže, které odvod „splodin“ z organismu skrze lymfy umožňují.

Štíři
Hemeroidy jsou nepříjemným problémem, kterému se můžete vyhnout dostatkem pohybu, příjmem tekutin a kvalitní stravou. Vyhněte se alkoholu a pikantním jídlům.

Střelci
Náhlá a nejasná onemocnění, která se můžou objevit a zase zmizet mají původ v nevyváženosti vašeho životního stylu. Zkuste do života i stravy zavést více pravidelnosti!

Kozorozi
Pozor na klouby a nečekané ekzémy nebo vyrážky. Důležité je vyhýbat se stresu a blbým náladám. Právě vnitřní pohoda je klíčem k řešení mnoha problémů včetně ekzémů a dalších kožních onemocnění.

Vodnáři
Zaměřte se na pohyb zejména v oblasti lýtek a křečových žil v této oblasti. Podpořte žilní oběh zvýšeným příjmem rutinu (například pohanka) a preventivně můžete vyzkoušet i produkty z Gingo biloba.

Ryby
Vyvarujte se nepozornosti vedoucí k možným problémům a úrazům v oblasti kotníků a prstů u nohou. Navíc bylinné koupele nohou a masáže reflexních plosek chodidel pomohou k očištění „odpadních“ látek a energií usazovaných v organismu.

Tento "horoskop" je připravován podle aktuálních energií a informací dodaných "vesmírnými" průvodci našeho zdraví. Rozdělení na jednotlivá znamení je provedeno za účelem zvýšení vypovídací schopnosti těchto doporučení pro jednotlivé skupiny lidských bytostí.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: astrologie, horoskop, léčení, předpověď, zdraví, znamení, zvěrokruh

Můžete si také přečíst

Astrologie
Astrologické signatury

Beran Vládce: Mars (druhý vládce Pluto) Živel: oheň Barva: červená Den: úterý Číslice: 7 Tón: C Drahé kameny: ametyst,…

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Astrologie
Rok 2012 - konec světa?

O tom, že bychom se měli za 2 roky dočkat konce světa, se dozvíme z nejrůznějších stran. Určitě jste mnozí z vás…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

Ostatní
Zelený čaj

Přemýšlíte, že byste si dali něco teplého k pití? Že máte chuť na šálek dobrého čaje? Potom určitě sáhněte po čaji zeleném,…

Magie
Vizualizace – základ magie

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

 
Chcete pracovat v sociálních službách?
Chcete pracovat v sociálních službách? Chcete pracovat v sociálních službách?
<!DOCTYPE HTML PUBLIC 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache/2.4.6 (CentOS) Server at www.okultweb.cz Port 80
" />
<!DOCTYPE HTML PUBLIC 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache/2.4.6 (CentOS) Server at www.okultweb.cz Port 80
" /> 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache/2.4.6 (CentOS) Server at www.okultweb.cz Port 80
6 rad, jak ušetřit na vytápění domácnosti plynem
6 rad, jak ušetřit na vytápění domácnosti plynem 6 rad, jak ušetřit na vytápění domácnosti plynem
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY