Deset znaků, že jste dosáhli plného probuzení

Velikost textu: A A A

Deset znaků, že jste dosáhli plného probuzení

Ilustrační foto
  • autor: redakce
  • sdílet na

Také se vám zdá, že v současné době dochází k výraznému celosvětovému probouzení – uvědomování si skrytých souvislostí? Podle starých Mayů by v roce 2012 mělo dojít k apokalypse. Mnozí toto datum chybně interpretují jako konec světa, i když by mělo ve skutečnosti dojít k odhalení – odkrytí něčeho dosud skrytého.

Proces probouzení není pochopitelně krátkodobým procesem. Trvá dlouhou dobu, než se člověku podaří odstranit vrstvy lží, abychom se propracovali k univerzální pravdě, která je ukryta uvnitř. Tuto pravdu je velmi obtížné odhalit. Může nám k tomu ale napomoci odhalení poměrně jasných nepravd. Na základě nich můžeme určit, zda-li patříme do skupiny již probuzených nebo na tento stav teprve čekáme.

1. Víte, že neexistuje prakticky žádný rozdíl mezi hlavními politickými stranami
Je tak jednoduché chytit se politických debat o pravé a levé straně spektra a uvěřit, že v těchto politických subjektech jsou opravdu diametrální rozdíly. Debata je však jedna věc a skutečné činy věc druhá. Opravdu i nadále vidíte u politických stran takové rozdíly?

2. Chápete, že instituce jako jsou mezinárodní banky, ve skutečnosti stojí za současnými ekonomickými problémy
Dluhové otroctví je skutečnou totalitní silou, která ohrožuje lidstvo. Když má malá skupina lidí schopnost vytvořit bohatství z ničeho a vydělávat z něj na úrocích, mají také schopnost přivést svět do otroctví svého vlastnictví za jakékoliv vlády a v jakékoliv zemi.

3. Uvědomujete si, že preventivní války nejsou nikdy nezbytné
Když si uvědomíme, že obrana je jedinou ospravedlnitelnou formou násilí, tak se staneme probuzenými bytostmi. Prosazování války pouze proto, že jiní lidé se od nás liší, je absurdní. Bombardování civilistů nikdy nemůže být humanitárním gestem.

4. Cítíte, že jste systematicky otravováni
Cílem systematického podrývání zdraví světové populace je její snížení. Kdo by však mohl být tak zlý, že by o něco takového usiloval? Již pouhé zamyšlení nad tímto problémem vás může posunout o stupeň blíž pravdě.

5. Připouštíte, že vláda nikdy a nemůže a ani by neměla předepisovat morálku
Primární rolí vlády je ochrana svobody a podpora péče o vlastní občany. Pro morálku existuje pouze jedno jasné základní pravidlo – neubližujte druhým. Proto není možné, aby vláda prosazovala morálku s pomocí zbraní, klecí a daní.

6. Poznali jste, že mainstream médií je vlastněn a ovládán světovými elitami
Ohromující množství lidí stále věří zprávám z televize a novin jako kdyby se jednalo o boží pravdu. To platí i v případě, že si uvědomí vztahy vlastnictví a kontroly mezi médii a jejich vlastníky. Abychom mohli vnímat skutečná poselství za těmito zprávami, tak je dobré rozpoznat, že média nejsou ničím jiným než nástrojem propagandy a druhem ovládání mysli.

7. Uvědomujete si, že vaši sousedé nejsou nepřátelé, i když s nimi nesouhlasíte
Toto je pravděpodobně nejobtížnějším úkolem k cestě k osvícení. Je třeba si uvědomit, že všichni byli podobně indoktrinování a hypnotizováni a jejich názory jsou poplatné tomuto zdroji informací. Většina jejich myšlenek skutečně nepatří jim samým. Proto se na nikoho nemůžeme zlobit, když prezentuje jasné nesmysly a měli bychom jim pomáhat k odkrytí pravdy.

8. Víte, že konečným cílem elit je ovládnutí světa
Ovládnutím je myšleno zavedení světové vlády, jednotné měny, mezinárodních ozbrojených sil atd. Odhalení této myšlenky vám pomůže lépe rozkrývat skutečné pohyby velkých hráčů na celosvětovém jevišti.

9. Připouštíte, že existují esoterické síly, které vstupují do našeho fyzického světa
Nezáleží na tom, jestli jste věřící nebo vědecky uvažující člověk. Existuje množství teorií, které mluví o jakési neviditelné síle, kterou však není možno dostatečně popsat. Elity dokonce berou vlastní okultní rituály smrtelně vážně. Připuštěním možnosti, že by některá z těchto teorií mohla být skutečně platná, nám dává příležitost hledět na svět s očima otevřenýma a ušima nastraženýma. Současná věda nám tvrdí, že dokážeme vidět pouze velmi omezenou část spektra. Částí osvícení je ale uznání, že je toho mnohem více, co dokážeme než toho neuskutečnitelného.

10. Síla ke změně světa je pouze v nás samých
Příliš dlouhou dobu lidé věřili, že jsou slabí nebo spoléhali na ty druhé, že změní svět za ně. Jedinou možností změny světa je však skutečně žít to, co chceme žít. Nejdříve musíte nalézt principy, kterým věříte a poté podle nich zkrátka pobývat na tomto světě. Pouze tato snaha dokáže přinutit vlády, aby činily to, k čemu jsou voleny.

Kurz přírodní medicíny - naučte se hlubší souvislosti nemocí z pohledu duchovna a ezoteriky

ZOBRAZIT

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: ilumináti, transformace

Můžete si také přečíst

Ostatní
DNA a obnova lidské spirituality

Ruští vědci objevili informace o DNA vedoucí k obnově ztracené spirituality. Nedávné objevy v povaze DNA ničí představu,…

Ekologie
Staňte se vegetariány a zachraňte planetu, vzkázal Paul McCartney

Vegetariánství nebo velmi nízká konzumace masa, zvláště hovězího, je "nejjednodušším a nejefektivnějším krokem", který může…

Ostatní
Správné návyky pro zdravý život III.

Hledáte jednoduchý a rychlý návod, jak si vypěstovat dobré zdravotní návyky? Literatury na téma zdravého životní stylu a…

Ostatní
Na transformaci DNA v roce 2012 má vliv i záření černé díry!

Již dávní Mayové věděli o supermasivní černé díře v jádru Galaxie známé jako 'Hunab Ku' nebo 'Jediný bůh'. Galaktický motýl,…

Konspirace
Letecké katastrofy, Reptiliáni a transformace kolem roku 2012

Již delší dobu sledujeme nárůst problémů s bezpečností různých technických a dopravních prostředků na zemi. Tyto problémy,…

Ostatní
Převibrování - vítejte v nové etapě vývoje lidstva

Něco se děje. Taktéž jste si všimli? Současný (respektive již minulý) stav bytí je neúnosný.  Signálů je kolem více…

Ostatní
10 nemocí a jejich spirituální původ I.část

1.Ischemická choroba srdeční Nedostatek lásky a naučit se milovat sami sebe (a další)Láska je zásadní živina do našeho srdce,…

Ostatní
10 nemocí a jejich spirituální původ II.část

6. AIDS - HIV Nedostatek lásky a schopnosti přijmout sám sebe, kdo a co pro jednoho je.V průběhu mnoha životů, jsme zřejmě…

Ostatní
Esoterické večery

Rádi bychom vás pozvali na esoterické večery, které by měly být pravidelným setkáváním lidí, kteří jdou vědomě po cestě poznání…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY