Jak zatočit s parazity 1/2

Velikost textu: A A A

Jak zatočit s parazity 1/2

Ilustrační foto
  • autor: red
  • sdílet na

 Česnek

Na parazity v lidském těle je přírodní léčivo česnek. Ten svými účinky dostatečně dokáže být desinfekcí a mnoho z nich tak zničit. Je vhodné ho podávat pravidelně, nejlépe rozkousat celý stroužek česneku. To je sice pro někoho méně příjemné, zvláště osoby s citlivým žlučníkem a nízkým tlakem, ale pokud nastanou akutní obtíže například pálení v krku, česnek dokáže rychle stav zlepšit. S parazity v těle si také umí dostatečně poradit a vypudit je. Základem je totiž právě silný antioxidační účinek, který česnek má.

Pelyněk

Silné antimikrobiální účinky má pelyněk, který je znám především jako léčebný prostředek na zkažený žaludek. Každopádně ale nejmocnějším je pelyněk jako prostředek na střeva. Jestliže se do střev dostanou parazité, pak je pelyněk dokáže zničit. Odvar z pelyňku je pro jeho skvělé účinky v trávicí soustavě vhodné užívat pravidelně, i jako preventivní opatření. Jediný, kdo by se měl při užívání pelyňku snažit vyhnout, jsou těhotné a kojící ženy.

Hřebíček

Užitek hřebíčku je především v ničení zárodků a vajíček parazitů ve střevech. Proto je pro tělo hřebíček tolik nutný. Je to přírodní produkt, tedy bez vedlejších účinků a s tím, že dokáže snad jako jediný přírodní produkt zničit právě parazity hned zpočátku. Ideální jsou odvary, nebo přímo hřebíčkový olej a různé silice. Pravidelným užíváním hřebíčku, ale i pelyňku a dalších silných bojovníků proti parazitům je tak možno se zbavit těch nevítaných návštěvníků a zbavit se tak mnoha zdravotních obtíží.

Zasvěcení do Reiky a Shambally na dálku

ZOBRAZIT

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: paraziti

Můžete si také přečíst

Bylinky
Jak zatočit s parazity 2/2

 TymiánTymián je jednou z těch bylinek, která dokonale stimuluje imunitní systém, je tak dostatečnou prevencí,…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY