Princip Reinkarnace a Karmy II.

Velikost textu: A A A

Princip Reinkarnace a Karmy II.

Ilustrační foto
  • autor: převzato
  • sdílet na

(...dokončení předchozí části) Některá tvrzení Bridey zpochybnili odborníci na základě známých faktů, ale později přece jen dosvědčili jejich pravdivost. Např:

1. Bridey tvrdila, že jako dítě byla bita, protože ze železné postele seškrábala všechnu barvu. Odborníci tvrdili, že v Irsku aspoň do roku 1850 nebyly železné postele. Pozdeji se zjistilo, že se v Irsku železné postele objevily v 18. století.

Nechte si zpracovat osobní horoskop od astrologa

ZOBRAZIT

2. Bridey pojmenovala svoje bydliště jako „Meadows". Na jedné mapě Corku z roku 1801 je vidět část města, kde bylo asi půl tuctu domů a nazývala se Mardlike Meadows.

3. Bridey se zmiňovala o malých rýžových sáčcích, které přivazovali na nohy jako znak čistoty. Odborník na folklór z časopisu Life magazín R. Hayward to vyvracel tím, že rýže nikdy nebyla součástí irských lidových tradic. Ale ve skutečnosti rýži importovali do Irska asi od roku 1750. Protože je rýže bílá, skutečně vzbuzuje představu čistoty a tento popis zvyku mohl být celkem přesný..

4. Zmiňovala se o dvoupencové minci používané jako platidlo v té době. Zjistilo se, že je to pravda, ale jen málo lidí vědělo, že tuto mimořádnou minci používali v Irsku jen v období let 1797 - 1850. Byla i mnohá jiná nedůvěryhodná fakta, která odborníci odmítli, ale pozdější výzkumy je potvrdily.

Je zajímavé poznamenat, že během léčení Bridey na šesti magnetofonových páskách hovořila klevety a zkrášlovala svoje společenské postavení. Ihned bylo zřejmé, že byla členkou spodní společenské vrstvy (mohla být manželkou advokátova kočího nebo posla). Její pokusy, aby se dostala do střední vrstvy, a také její žárlivost a úcta k střední vrstvě, jsou přirozené reakce. Tyto charakteristické znaky by se byly sotva ukázaly, kdyby bylo šlo o podvod.

Poslední poznámka k tomuto případu hovoří o tom, že léčení se soustředilo na poslední roky života, které Bridey strávila v Belfastu. Paní Tigheová hovořila unuděným, ufňukaným hrdelním hlasem s irským akcentem, což není možné vysvětlit jinak jen reinkarnací. Toto mohlo těžko pocházet z jejího současného života, vždyť akcent belfastských chudobných čtvrtí američtí herci nikdy nepoužívají. Kdyby si byla paní Tigheová osvojila takový akcent, byla by to dokonalá herečka. Jako „typická americká žena z domácnosti" nemá podobné schopnosti.

Goldberg Bruce - Minulé a budoucí životy

Takovych pripadu jsou spousty, pokud vas to zajima, najdete si nejakou literaturu, treba:

„Jiri Palka - Dukazy o existenci reinkarnace a karmy“, nebo ze zahranicnich:

„Goldberg Bruce - Minule a budouci zivoty“.

Pamatujeme si i co se deje po smrti a dokonce muzeme timto zpusobem nahlednout i do budoucnosti, ale to je na jiny clanek.

Často kladené dotazy (FAQ)

Q: Prevtelujeme se jen do cloveka nebo i do zvirat ci rostlin?

A: Jen do cloveka. Neni dokumentovan pripad prevteleni do zvirete nebo rostliny.

Q: Muzeme se prevtelit i do jineho pohlavi?

A: Ano, a deje se to docela casto, nekdy je ale vazba na minuly sexualni život tak silna, ze se prenese i do soucasneho zivota a clovek pote muze mit sklon stat se homosexualem.

Q: Mluvim se zemrelym blizkym a ten se nikdy nezminil o nejake reinkarnaci. Naopak to reinkarnaci vyvraci, protoze by mel byt davno v jinem tele. Tak jak je to?

A: Zemreli se nemusi hned prevtelit. Maji casu, kolik chteji. Jsou znamy pripady kdy se prevtelili za 4 mesice nebo az za 200 let po smrti. Uvedomovat si sve minule a budouci zivoty muzou ale i nemusi, zalezi na tom, jestli uz prosli „tunelem“. Urcite jsou vam znamy pripady tzv. klinicke smrti. Vypovedi se se zazitkem prozitym regresni hypnozou shoduji. Je pravda, ze nad timhle jsem se moc nezabyval, takze jestli vas to opravdu zajima, nezbyva mi nez vas opet odkazat na nejakou literaturu.

Q: Jak je to s detmi, které mluvi nejakym starodavnym jazykem?

A: Obcas se male deti dokazi rozpomenout na sve minule zivoty i bez hypnozy, a pokud timto jazykem mluvili, mluvi s nim i ted.

Q: Jaky je smysl toho vseho? Jak to zacalo? Co je cilem?

A: Nikdo nevi, coz je jednim z duvodu, proc se reinkarnaci nevenuje vic pozornosti. Je ale spousta teorii, at uz budhisticka a hinduisticka vira nebo jine teorie.

Q: Je to satansky trik! Neverte tomu! (aneb. ukazka tolerance katoliku)

A: Tento clanek vam ma pouze objasnit o co jde. Nikomu nic nevnucuji, tak vas chci poprosit o toleranci, ja taky vsude nerozhlasuji sve myslenky o (zne)uziti krestanske viry. Ale to je jina pohadka, nerad bych tu mel takoveto komentare. Naopak kritika a dotazy jsou vitane :)

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: duchové, mystika, regresní terapie, reinkarnace

Můžete si také přečíst

Magie
Astrální larvy

Myšlenka je energie a projevuje se na astrální úrovni. Každá myšlenka se objevuje v astrálním světě, kde většina postupně…

Magie
Smaragdová deska

Známá poučka esoterických disciplín "To, co jest dole, jest jako to, co jest nahoře a to, co jest nahoře, jest jako to, co…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

Magie
Vizualizace – základ magie

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Energie
Představení čaker 1

Vítejte u seriálu o čakrách. Řekneme si zde nejen, co čakry jsou, ale postupně si ukážeme i možnosti jejich harmonizace.Lidské…

Magie
Voodoo I. – Historie a kořeny

Většina z nás cosi zaslechla o tak zvaných vúdú panenkách, neblaze proslulé černé magii a strašidelných turistických show…

Magie
Voodoo II. - Duchové a rituály

Vúduisté věří, stejně jako stoupenci domorodých náboženství v Africe, že existuje jeden Bůh – Stvořitel či Stvořitelka, který…

Ostatní
Upíři

Upíři, nebo-li též nemrtví, jsou oblíbeným tématem literatury a především filmů. Kdo jsou upíři? Jak nám mohou ublížit? A…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY