Regresní terapie, aneb co nám tělo říká I.

Velikost textu: A A A

Regresní terapie, aneb co nám tělo říká I.

Ilustrační foto
  • autor: Ester Davidová
  • sdílet na

Máme mnoho těl, ale převážně vnímáme jen to naše fyzické. Další těla nevnímáme pokud si je nezačneme uvědomovat na nějakém základě. Na základě uvědomění si důsledků a příčin. A také,že existuje něco více než je jen materiální svět kolem nás. Proto nás bolí ztráty majetku,ztráty blízkých osob,odchody partnerů a hlavně vnímáme intenzivně bolest fyzickou. Otázkou je proč to tak je a proč se nám to děje.Spousta lidí stále hledá na tyhle otázky odpoveďi. Příčina je v nás samotných.

Bavíme-li se konkrétně o naší fyzické schránce,tak věřme,že,tělo je odraz,pouze zrcadlo,ve kterém se odráží naše další tělo a říkejme mu třeba duše.Příčin může být několik.Jsou to naše postoje,tedy myšlení.Negativní myšlenky ,které vysíláme se v našem podvědomí hromadí a časem potřebují na sebe upozornit.A jak tedy mohou na sebe upoutat pozornost,než tělesným signálem.
Neustále toho v sobě hodně shromažďujeme několik let a někdy dokonce i mnoho životů.

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

Z diagnostického hlediska,každá nemoc má své odůvodnění.
Já osobně nejsem diagnostik, o tuto oblast se zajímám pouze okrajově,ale pokud se do toho ponoříte hlouběji a prostudujete si nějakou takhle směrovanou literaturu,můžete se dozvědět,že každá nemoc je podchytitelná a má svou příčinu.Pak je to přijmutí bolesti nebo nemoci,tedy ztotožnění a smíření se s ní,jako by byla naše součást.Jakmile se s ní ztotožníme,přestaneme ji intenzivně vnímat.Týká se to také hendikapů.Například postižení má své opodstatnění také v minulosti.Často se setkávám v regresní praxi,že klient často opovrhoval a vysmíval se fyzickým nedostatkům druhého člověka.
Pochopitelně v intenzivní formě.

Karmický proces v základě funguje takto.Hodíme li kamenem nemusí se nám vrátit hned.Po něm hodíme dalšími,malinkými,většími,velkými kameny a pak se dívíme,že se na nás odkudsi přivalí velký balvan.Může se nám to vrátit třeba řádově za několik let,ale také až v dalších reinkarnacích,tedy v dalších životech.Mnohé se ve fyzických příčinách asociuje.
Uvedu příklad.Vrah který prolil nevinnou krev v jednom životě,může vyrovnat svůj dluh tím,že prolije svou vlastní v jiném.Pojí se k tomu také například leukémie.Už chápete co tím chci říci?Jsme zároveň oběti i viníci.

Například střeva symbolizují strachy.A lpění na starých myšlenkách.Držíme si své strachy v sobě,většinou je neumíme ani pojmenovat,protože mají svůj prapůvod někde v minulosti a jsou potlačené.Uvědomíme li si je,pojmenujeme li je,přijmeme-li je a přestaneme je živit ohlížením zpět,co jsme udělali,neudělali,měli udělat,začnou i naše střeva lépe fungovat.

Uvedu nyní příběh z regresní praxe.

Při nástupu svého malého syna do školky ,začala mít paní Jana problémy se střevy.,provázeny neustálými bolestmi břicha.Velké křeče v břiše se jí vždy spouští,když je nervózní,především když nemůže být se svým malým synem.Také když ona či on někam cestují.
K tomu se připojuje panická hrůza z cestování.Po městě ve kterém žije se pohybuje pouze na kole,do autobusu nastoupí jen ve vyjímečném případě,vlakem cestovala párkrát a pokaždé jí přepadla panická ataka a pocity,že zemře.A už vůbec nemůže cestovat společně sama se svým synem.Tam jsou strachy ještě silnější.

Vracím ji do minulosti a jelikož je hodně otevřená,dostává se mi do minulého života okamžitě.

,,Vnímám své zubožené tělo a je mi....hrozně zle..Chce se mi zvracet a mám velký tlak v břichu....mám v něm velkou ránu.Jsem natažená na nějakých žebřinách,...z něčeho mě obvinili a já nevím z čeho..."Dávám ji prostor a čas vztřebat tyto pocity.
,,Cítím křivdu a bolest....nevím která bolest je horší,zda ta fyzická nebo ta duševní..."
Vracím ji zpět před tuto událost.,,Posuňte se zpět v čase ještě před to mučení a řekněte mi co se opravdu stalo.Leží nehnutě a po chvíli sebou začne cukat.
,,Jsem docela hezká žena,vidím kolem sebe domy,jdu ulicí a vnímám tlak v břiše...jsem hodně nervózní,nesu si tašku a spěchám...vcházím do nějakého hezkého domu..zřejmě bohatých lidí...."
Vybavte si Jani co děláte a proč tam jdete.
,,Pomáhám ženám,..těhotným a nemůžou si to dítě nechat,..byly nevěrné svému muži,nebo znásilněné,..někdy se to nedaří a dítě v nich zůstane.....většinou jsou to chudé ženy,na ulici..občas potřebuje pomoci i nějaká vdaná žena..buď potratit nebo také po narození dítě odnést...věšinou chudé ženy prodají své děti bohatým..a ty bohaté je nechávají odnášet do sirotčince....jako že původ dítěte není znám...."
Co se děje v tom domě?ptám se.
,,Jedna žena potřebuje porodit v tajnosti a já ji mám pomoci....ale když tam vcházím,cítím,že není něco v pořádku...všude je služebnictvo a její matka ..vidím spoustu krve....její manžel je již nějaký čas mimo domov a proto mohla donosit dítě v tajnosti....hrozně krvácí a má velké bolesti,upadá do bezvědomí....tuhne mi ruka....musím to dítě z ní vytáhnout...nejde to....bože....je mrtvé...a ona také nedýchá...všichni se na mně dívají...já nemohu nic dělat...její matka řve jako šílená ať ji pomůžu...ale já už nic nemůžu dělat..."
Poznáváte někoho v té mrtvé ženě?
Chvilku přemýšlí a pak říká:,,Je to moje sousedka,bývalá kamarádka proboha,my se tak před tolika lety pohádaly,odmítla jsem hlídat jejího syna když potřebovala,pak mě pomlouvala a dlouho se se mnou nebavila.”
Zřejmě tehdy zafungovalo její podvědomí a už nechtěla nést tu zodpovědnost za její dítě.Pokračuje.
,,Odsoudili mě,..že jsem to zavinila já, zemřela jsem rukou jejího manžela...dlouho mě mučili,...pak mě probodl dýkou...několikrát do břicha....bože jak já je nenávidím...proč mě tak křivě obvinili,já za to opravdu nemohla,ale to nikoho nezajímá...umírám tam natažená,probodaná....cítím teplo...světlo...úlevu...je mi tak dobře,...jen pořád nechápu proč....proč".
Rekapitulujeme společně znovu ten život a děláme odpuštění.
Chápe souvislosti.
Jdeme dále a ona hledá další život ve spojitosti s jejími problémy

,,Jdu ulicí a držím za ruku chlapce.. tak šestiletého,..doslova s ním běžím,cítím strach a úzkost...bolí mě břicho,...cítím v něm velký tlak.Mám strach,že mi ho opravdu vezmou."
Proč by vám ho měli vzít a kdo? ptám se.
,,Vím,že o něho přijdu a nemůžu nic dělat...kolem mě projíždí auto,sedí v něm blond žena a nějací muži,...auto zastavuje....chtějí mi ho odvézt,...nemám se kam schovat...nemám ho kam ukrýt..jsem židovka....můj manžel němec....chlapec musí jít do služeb Německa a mě chtějí odvézt za prací....ale to jen tak prý říkají.
Muži vystupují z auta...musím mu jít sbalit věci...nemůžu nic dělat,...jsem jako paralyzovaná...mám strašný tlak v břichu...je mi tak těžko...co mu mám říct?..jak se na něho můžu jen podívat?...nechci přijít o své dítě,...nechci ,aby mi ho vzali...co když už ho nikdy neuvidím.....
Posouvá se automaticky dále a popisuje jak jí dítě berou,za usedavého pláče a křiku,chlapeček odjíždí a ona zůstává stát na ulici,vše se kolem ní točí,cítí neskutečnou bezmoc a bolest.
Totéž prožívá i reálně,když má chlapec bez ní někam odcestovat nebo ho musí někomu svěřit na hlídání.
Nakonec jí odvážejí do koncentračního tábora a tam umírá na břišní tyfus ve strašných bolestech.

Jana si pochopitelně prošla několika sezeními a mnoha životy,bylo toho hodně k řešení,ale já jsem tady pro ukázku vytáhla pouze to nejdůležitější.
Neustále na sobě pracuje a posunuje se dále.Je to úžasná a obdivuhodná žena,která se nevzdává.

(Jméno klientky je pozměněno,souhlasí se zveřejněním jejího příběhu)

Příště bych ráda dále navázala na téma: Problémy se zády

Ester Davidová
Regresní terapeut
www.chantallregrese.mysteria.cz

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: reinkarnace, nemoci, zdraví

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

Ostatní
Zelený čaj

Přemýšlíte, že byste si dali něco teplého k pití? Že máte chuť na šálek dobrého čaje? Potom určitě sáhněte po čaji zeleném,…

Magie
Vizualizace – základ magie

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Energie
Představení čaker 1

Vítejte u seriálu o čakrách. Řekneme si zde nejen, co čakry jsou, ale postupně si ukážeme i možnosti jejich harmonizace.Lidské…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY