Celebrity: Leoš Mareš

Velikost textu: A A A

Celebrity: Leoš Mareš

Ilustrační foto

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i objednávky přístupu budou v nejbližší době možné přes volbu " Placená zóna". Důvodem placeného přístupu jsou náklady spojené s překlady a tvorbou článků. Dále registrovaní uživatelé získají v rámci poplatku různé výhody, slevy a studijní materiály. Děkujeme všem za podporu a doufáme, že budete spokojeni s obsahem a kvalitou informací a dalších souvisejících materiálů.

Zřejmě nejznámější český moderátor Leoš Mareš (narozen 27.4.1976) patří mezi hodně sledované osobnosti v české kotlině. Zkusme se podívat, co se skrývá za jeho úspěchem z pohledu hvězd. Ačkoliv neznáme jeho čas narození, tak i přesto můžeme rozkrýt mnoho z planetárních vlivů.

Kurz přírodní medicíny - naučte se hlubší souvislosti nemocí z pohledu duchovna a ezoteriky

ZOBRAZIT

Slunce ve znamení Býka naznačuje několik již veřejnosti známých věcí. Býk, jako praktické znamení přináší do života člověka potřebu jistoty a zázemí. Zrozenec pod jeho vlivem má rád peníze a majetek, což jsou hodnoty, které mu přinášejí životní jistotu. Ovšem Býk, pokud je v příznivých vazbách, umí peníze i vydělat. Má cit pro jejich získání a zacházení s nimi. Není ostatně náhoda, že Býk se počítá mezi tzv. finanční znamení a kdo ho má silně obsazené, tak může pracovat například v ekonomické sféře.
Býk má také rád život. Umí si užívat, má rád dobré jídlo, pití, zábavu i sex. I v tomto směru určitě Leoše můžeme ze stránek bulváru a jiných médií znát. Slunce v Býku je ovšem na takový úspěch, jaký Leoš Mareš prožívá, málo. Naší pozornosti proto nesmí uniknout ani postavení planety Jupiter. Tento dobroděj, jak ho nazývají tradiční astrologové je ve velmi přesné konjunkci se Sluncem. Jupiter je planetou dobra, expanze a hojnosti. Ve znamení Býka se to logicky projeví právě v radostech života a finanční rovině.

Tím jsme si vysvětlili, aspoň rámcově, kde leží původ v tom, co má Leoš v oblibě a kde se mu daří. Ovšem nesmíme zapomínat také na to, že Leoš velmi rád překvapuje jak svým vyjadřováním, tak dbá i na originalitu a odlišování se. Nezapadnout v davu a nebýt jen řadovým moderátorem je velmi důležité pro udržení se v čele tohoto „pelotonu“. A k tomu přispívá planeta Uran, která je v napěťové vazbě na Slunce a Jupiter. Napěťová vazba mu ovšem nedá vše zadarmo. Proto se objevují různé Leošovi eskapády, ve kterých se bulvár patlá s velkou radostí.

Nejspíš nejen mě napadlo, jak je možné, že určité problémy ještě nepřipravili Leoše o lukrativní zakázky moderátora. Zde se znovu vraťme k Jupiteru. Tento dobroděj svým příznivým vlivem to vždy nakonec zahladí a Leoš dál pokračuje ve své, zatím, jízdě na vrcholu českého moderátorského rybníka. Jako astrolog bych mu měl doporučit větší obezřetnost, neboť jakkoliv je vliv Jupitera velmi silný, tak i z pohledu karmy a vesmírných zákonů nelze jen spoléhat na „dobrotivého strýčka Jupitera“.

Moderátora živí hlavně jeho hlas a ten můžeme počítat mezi Leošovi další plusové stránky. Merkur ve znamení Býka (včetně Jupitera a Slunce) totiž přináší často nabídku příjemně laděného hlasu vhodného pro moderátorství. Navíc si Merkur v tomto zemním znamení umí vše důkladně promyslet. To u Leoše platí jen za předpokladu, že se nenechá strhnout již zmíněným vlivem planety Uran a hlavně energií Luny ve znamení Berana. Luna v Beranu je totiž dalším prvkem, který může nabourávat Býčí stabilitu a důkladnost svým emocionálním naladěním. Luna v Beranu přináší člověku do života prudčí emoce a energické city.

Astrologicky významnou oblastí Leošova života je také rodinný život. Postavení Marse a Saturna ve znamení Raka naznačuje, že právě domov, zázemí a rodinné soužití je tím, kde může docházet k problémům. Je to téma, kde může Leoš očekávat různé zkoušky a z pohledu planetárních energií úkoly. Záleží jen na něm, zda a jakým způsobem se s nimi bude vyrovnávat. Dobrou zprávou určitě je, že při jeho schopnostech a vlastnostech určitě nenechá rodinu na holičkách, alespoň po stránce materiálního a finančního zapezpečení.

Myslím, že již na základě těchto uvedených astrologických konstelací lze konstatovat, že Leošův život ani v budoucnu nebude fádní a můžeme se těšit ještě na mnoho moderátorských aktivit. Leoš Mareš a jeho způsob projevu nebo života nemusí sednout každému. To je u silné osobnosti velmi časté a není to jistě důvodem k tomu, aby i jeho odpůrci neocenili jeho schopnosti a pracovitost.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal
Článek patří do seriálu Celebrity
  1. Celebrity: Iveta Bartošová
  2. Celebrity: Leoš Mareš právě čtete
  3. Celebrity a astrologie: Sean Connery
  4. Celebrity: Gwyneth Paltrow - Váhy

Štítky: astrologie, celebrity, horoskop, znamení, zvěrokruh

Můžete si také přečíst

Astrologie
Astrologické signatury

Beran Vládce: Mars (druhý vládce Pluto) Živel: oheň Barva: červená Den: úterý Číslice: 7 Tón: C Drahé kameny: ametyst,…

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Astrologie
Rok 2012 - konec světa?

O tom, že bychom se měli za 2 roky dočkat konce světa, se dozvíme z nejrůznějších stran. Určitě jste mnozí z vás…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

Věštírna
Keltský horoskop

Naše kořeny jsou úzce spjaty s kmeny nazývanými Keltové. Keltové měli blízký vztah s přírodou a všechny jejich obřady, filosofie…

Astrologie
Životní cykly aneb Pluto v Kozorohu

Saturn, vládce znamení Kozoroha je ukazatelem životních zkoušek a zrání, signifikátorem pozemského času i stáří. Se vstupem…

Astrologie
Výklad planety Země

Neznám zcela přesně důvod, proč a kdy se ve mně probudila myšlenka na výklad planety Země. Možná velmi blízký, osobní vztah…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

Astrologie
Celebrity: Iveta Bartošová

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

 
Objevte české moře: Zábava s dětmi na Lipně v každém ročním období
Objevte české moře: Zábava s dětmi na Lipně v každém ročním období Objevte české moře: Zábava s dětmi na Lipně v každém ročním období
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<link rel= " />
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<link rel= " />
<!DOCTYPE HTML PUBLIC 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

" />
<!DOCTYPE HTML PUBLIC 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

" /> 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY