Velká astrologická předpověď Pavla Hanzala na rok 2015

Velikost textu: A A A

Velká astrologická předpověď Pavla Hanzala na rok 2015

Ilustrační foto

Oblíbený astrolog Pavel Hanzal připravil pro čtenáře našeho magazínu horoskop - předpověď na rok 2015, ve které se podíváme na zajímavé astrologické okamžiky, včetně toho, na co si dát pozor nebo naopak do čeho se pustit.

Zajímavé astrologické okamžiky roku 2015

Uran – planeta nezávislosti a rychlých impulsů

Až do prvních dubnových dnů bude na lidstvo působit silná kvadratura mezi planetou Pluto ve znamení Kozoroha a Uranem v Beranu. Vzhledem k tomu, že se jedná o pomalé planety a s touto vazbou jsme se setkali již během roku 2014, tak to pro nás není nic nového. Můžeme očekávat období, které prověří naši stabilitu v zásadních tématech. Tato konstelace přináší do života nečekané tvrdé události, se kterými si poradíme zejména tehdy, pokud vše, na čem nám záleží, bude mít pevné základy založené na upřímnosti. Vazba také zvyšuje tendenci směřující na nečekané mocenské choutky a snahu jak o manipulaci, tak občasnou neochotu podřizovat se starým a tradičním principům nebo postupům. V tomto směru je ovšem harmonický přístup tím nejlepším řešením, nesnažme se o extrémy.

Kurz přírodní medicíny - naučte se hlubší souvislosti nemocí z pohledu duchovna a ezoteriky

ZOBRAZIT

Zvýšenou pozornost bychom měli věnovat období mezi 10. - 13.3.2015, kdy si pro nás vesmír připraví výbušnou směs díky konjukci Marta s Uranem, to vše v kvadratuře na Pluto. V tomto čase si dávejme pozor na rychlou jízdu, prudké a agresivní reakce, jakož i unáhlená rozhodnutí, které nebude snadné vzít zpět. V klidu nebudeme ani ve dnech mezi 5.4.2015 – 7.4.2015, kdy hrozí zvýšená nervozita a hádky způsobené přílišnou sebestředností a sobectvím, což může mít na svědomí Slunce přecházející přes Uran.

V souvislosti s Uranem bych rád upozornil na krásný trigon v době 15.6.2015 – 30.6.2015, kdy se Uran ve znamení Berana díky této astrologické konstelaci spojí s Jupiterem ve Lvu a během posledních dní zmíněného časového úseku s Venuší ve Lvu. Nejenom, že díky tomu budeme v těchto dnech velmi dobře odolávat Saturnským zkouškám, které jsou uvedeny dále v textu, ale zvyšuje se šance na sebeprosazení a prezentaci vlastních tužeb. Zatoužíme si užívat života plnými doušky, a je jen na nás, k čemu větší míru inspirace, kterou trigon také přináší, využijeme.

Saturn – náš učitel

Pozornosti by neměl uniknout ani Saturn, který se díky své retrograditě vrátí v čase 14.6.2015 - 18.9.2015 do znamení Štíra a prohloubí tak důraz na stabilitu našich citů. Nejde pouze o hluboké city, ale také psychickou stránku našich životů a podvědomí. Je to vhodná doba pro regresní terapie a očištění se od všech závislostí, které nám komplikují jak duchovní cestu, tak i mezilidské vztahy založené na hlubokých prožitcích. Ovšem současně varuji před povrchností a přelétavostí v tomto směru, neboť právě to nemá Saturn rád. Během pohybu Saturnu ve Štíru bychom měli cíleně pracovat na větší vřelosti, upřímnosti a otevřenosti, protože přílišné uazavření do sebe by bylo kontraproduktivní.

V souvislosti se Satunem budou zajímavé dny v termínu 29.7.2015 – 8.8.2015, kdy se dostane do kvadratury s Jupiterem. Saturn a Jupiter jsou dvě zcela odlišné energie a tak musíme počítat s tím, že zmíněná kvadratura může způsobovat jednání ode zdi ke zdi. Jednou budeme potřebovat a vyžadovat jasnou strukuturu, serióznost a řád, podruhé zase nadbytek, užívání si radostí a velkou míru pozitivity. Snažme se proto o vyváženost.

Dále v průběhu 17.11.2015 – 5.12.2015 se díky kvadratuře mezi Saturnem ve Střelci a Neptunem v Rybách připravme na to, že témata, mezi která patří duchovní praxe, umělecké činnosti a soucítění s druhými lidmi včetně pomoci v sociální sféře, můžou začít drhnout a zpomalovat se. Budou přicházet různé překážky a uspěje pouze ten, kdo ukáže dostatečnou cílevědomost, odhodlání a poctivou snahu.

Jupiter přejde do Panny

Přechod Jupitera ze znamení Lva do znamení Panny si pro nás vesmír nachystal na 11.8.2015. To je poměrně velká změna v energetickém vlivu, ale i tak můžeme tuto konstelaci úspěšně využít, v novém směru, který určuje znamení Panny spolu s Jupiterem. Zkusme si udělat pořádek v našem životě i okolí a začněme se více soustředit na životosprávu a zdraví celkově. Přesto vřele doporučuji rozumný a vyvážený přístup, neboť jakýkoliv extrém nebo přehánění by nám mohly uškodit.

Na zdraví se více soustřeďme ve dnech 13.9.2015 – 21.9.2015, kdy opozice mezi Jupiterem a Neptunem může nabídnout větší rozmach plísňových onemocnění, jakož i různých ekzémů. Speciálně pozor na konzumaci bílého cukru, bílé mouky a dalších potravin, které pomáhají rozmnožení Candidy ve střevech. Mimo zdravotní tématiky si dávejme pozor na to, co slibujeme, abychom to dokázali opravdu splnit.

Pro všechny, kteří potřebují přízeň hvězd v praktických pozemských záležitostech souvisejících s majetek, se nabízí termín 10.10.-18.10.2015, kdy postupně spolupracují Mars s Jupiterem skrze trigon s Plutem. Pokud se ovšem chcete vyhnout riziku ukvapenosti a prudkým rekacím, bude lépe, pokud s činy začnete až od 14.10.2015.
Pavel Hanzal, astrolog a terapeut, www.pavelhanzal.cz

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop, astrologie

Můžete si také přečíst

Astrologie
Astrologické signatury

Beran Vládce: Mars (druhý vládce Pluto) Živel: oheň Barva: červená Den: úterý Číslice: 7 Tón: C Drahé kameny: ametyst,…

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Astrologie
Rok 2012 - konec světa?

O tom, že bychom se měli za 2 roky dočkat konce světa, se dozvíme z nejrůznějších stran. Určitě jste mnozí z vás…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

Věštírna
Keltský horoskop

Naše kořeny jsou úzce spjaty s kmeny nazývanými Keltové. Keltové měli blízký vztah s přírodou a všechny jejich obřady, filosofie…

Astrologie
Životní cykly aneb Pluto v Kozorohu

Saturn, vládce znamení Kozoroha je ukazatelem životních zkoušek a zrání, signifikátorem pozemského času i stáří. Se vstupem…

Astrologie
Výklad planety Země

Neznám zcela přesně důvod, proč a kdy se ve mně probudila myšlenka na výklad planety Země. Možná velmi blízký, osobní vztah…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

Astrologie
Celebrity: Iveta Bartošová

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY