Velká astrologická předpověď Víta Kuntoše na rok 2014

Velikost textu: A A A

Velká astrologická předpověď Víta Kuntoše na rok 2014

Ilustrační foto

Konec roku se nenápadně blíží, a tak nastala vhodná chvíle setkat se opět společně u dalšího povídání o konstelacích toho následujícího. Skrze astrologické konstelace můžeme odhalit trendy a témata, díky kterým můžete do roku 2014 vstoupit připravení a uvědomělí.

 

Kurz přírodní medicíny - naučte se hlubší souvislosti nemocí z pohledu duchovna a ezoteriky

ZOBRAZIT

Ohlédnutí za rokem 2013

Již Tomáš Akvinský pravil, že „astra inclinant, non necessitant“, nebo-li že hvězdy naznačují, ale nenutí. Astrologie není deterministická, budoucnost není dopředu přesně stanovená. Přesto nám hvězdy naznačují trendy, na základě kterých je možné ledacos vytušit. Konkrétní projev těchto trendů lze pouze odhadovat, ale již jejich samotná znalost prozrazuje mnohé.

Aby bylo každému zřejmé, jak tyto trendy fungují, nahlédněme do mé předpovědi na rok 2013. Rok sice ještě není u konce a může nás ještě překvapit, přesto se již některé trendy stihly naplnit. V souvislosti se situací v Sýrii jsem hovořil o „náročném období“, přičemž jsem tehdy netušil, že se tento trend naplní skrze hrozící válečný konflikt. O budoucnosti USA jsem předpověděl, že „budou mít příležitost dostat se z nejhoršího“. A skutečně ekonomika USA hlásí výraznější růst než loni o 1,8 % a tzv. Dow Jonesův index, významný ukazatel vývoje amerického akciového trhu, dosáhl rekordního maxima. V souvislosti s naší zemí jsem psal, že „vládnoucí strany tak mohou předvádět nevídané, bude docházet k náhlým a nečekaným obratům“ a z této astrologické kvality se vyklubal pád vlády. A dalo by se pokračovat.

 

Zajímavé okamžiky roku 2014

Celý rok bude na nebeské klenbě figurovat konstelace z loňského roku – kvadratura mezi Uranem v Beranu a Plutem v Kozorohu. Jedná se o velice tvrdou vazbu, která přináší pro celý rok napjatou atmosféru. V životech mnohých budou probíhat těžké životní zkoušky, mnozí o něco důležitého přijdou a nemusí být vždy na první pohled zřejmé, že to je pro naše vlastní dobro. V této vazbě se odráží i mocenské tlaky, výbušné energie a tendence bořit tradiční principy, které se mohou realizovat na úrovni jednotlivce i celosvětově.

Tuto kvadraturu doplní od února ještě Jupiter a témata této konstelace se mohou ještě více prosadit. Z tohoto pohledu se jeví první polovina roku jako náročnější a to zejména v dubnu, kdy se disharmonicky zapojí i Mars a vytvoří tzv. velký kříž. Mars se zapojí problematicky i v průběhu listopadu. Konstelace mohou zejména v těchto obdobích, ale v celém roce 2014, přinášet politické konflikty i přírodní katastrofy.

Není třeba se ovšem této doby obávat, jelikož jakýkoliv projev očisty – ať již na úrovni osobní či společenské, je nesmírně důležitý. Dochází ke změnách ve vědomí a je zde na místě hovořit o již trochu zprofanovaném pojmu – transformaci.

Snáze budeme vnímat hlubší souvislosti této transformace v průběhu jara, kdy bude Jupiter v trigonu na Neptun. Tato vazba může přinést více laskavosti do mezilidských vztahů, větší zájem o druhé i silnější duchovní prožitky. Inspirace, která v té době přijde, může naznačit další možnosti našich životů a stojí za to ji následovat.

Další zajímavý moment nastane na obloze v měsíci říjnu. Toto období může být velice příjemné a hezké, můžeme snadno dosáhnout úspěchů. Je ovšem třeba zachovat chladnou hlavu a vydržet, snažit se o trpělivost. V této době mohou být napjaté vztahy mezi jednotlivými státy a diplomatické vazby budou skřípat. Nepříjemné situace mohou nastat rychle a nečekaně, může dojít k otřesům i skandálům.

 

USA

Pluto v opozici na Slunce horoskopu USA značí, že po vydechnutí v minulém roce zemi čeká nový nápor. Bude se redefinovat podstata Spojených států, uvnitř budou probíhat zásadní změny, přičemž to může pozměnit vnímání USA ve světě. Finanční problémy na sebe nenechají dlouho čekat, ekonomika zažije pravděpodobně nový propad. Důležité je, že Neptun bude přinášet nové ideje, které mohou být nakonec hnací silou změn a taktéž přinese posílení levicových trendů.

 

Evropská Unie

Svěží vítr může zafoukat do plachet EU a zejména léto 2014 může přinést určité uvolnění byrokratických otěží. Větší síly může EU zaměřit na sociální témata, na kterých může získat i nemalé politické body.

 

Česká republika

Nový rok bude příslibem stabilizace politické situace, přičemž není pochyb o tom, že podporu hvězd budou mít zejména levicově zaměřené strany. Česká republika může vybudovat i nová výhodná spojenectví a partnerství na mezinárodní úrovni. Může dojít i ke sporům – v období od května do října, kdy mohou obraz naší země pokřivit média. Stejně tak mohou vyplout na povrch důležité informace.

 

Rok 2014 nebude určitě žádná nuda. Nezapomínejte však, že veškeré dění má svůj hlubší smysl a mějte důvěru ve zdánlivě nejisté cesty. Můžete si být jisti, že vás čeká vždy jen to nejlepší, co vás může potkat. V pochopení těchto pravidel Universa je astrologie úžasnou pomocnicí – a to nejen skrze výklady horoskopu klientům, ale i třeba skrze toto povídání.

 

Do roku 2014 všem přeji co nejvíce splněných přání!

 

Vít Kuntoš
astrolog a terapeut

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: astrologie, předpověď

Můžete si také přečíst

Astrologie
Astrologické signatury

Beran Vládce: Mars (druhý vládce Pluto) Živel: oheň Barva: červená Den: úterý Číslice: 7 Tón: C Drahé kameny: ametyst,…

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Astrologie
Rok 2012 - konec světa?

O tom, že bychom se měli za 2 roky dočkat konce světa, se dozvíme z nejrůznějších stran. Určitě jste mnozí z vás…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

Astrologie
Životní cykly aneb Pluto v Kozorohu

Saturn, vládce znamení Kozoroha je ukazatelem životních zkoušek a zrání, signifikátorem pozemského času i stáří. Se vstupem…

Astrologie
Výklad planety Země

Neznám zcela přesně důvod, proč a kdy se ve mně probudila myšlenka na výklad planety Země. Možná velmi blízký, osobní vztah…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

Astrologie
Celebrity: Iveta Bartošová

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Astrologie
Celebrity: Leoš Mareš

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY