Psychotronický horoskop zdraví 1.-15. říjen 2010

Velikost textu: A A A

Psychotronický horoskop zdraví 1.-15. říjen 2010

Ilustrační foto

Tento "horoskop" je připravován podle aktuálních energií a informací dodaných "vesmírnými" průvodci našeho zdraví. Rozdělení na jednotlivá znamení je provedeno za účelem zvýšení vypovídací schopnosti těchto doporučení pro jednotlivé skupiny lidských bytostí.

Berani
Nastala správná doba pro očistu močových cest a ledvin. Dodržujte pitný režim, vynechte ostré a kyselé potraviny. Na pročištění použijte Jančův ledvinový čaj. Mačkejte si reflexní plošky ledvin!

Nechte si zpracovat osobní horoskop od astrologa

ZOBRAZIT

Býci
Najděte si dost času na cvičení. Záda a krční páteř potřebují uvolnit zatuhlost. Pozor ovšem na aktivity, které jsou příliš náročné a nejste na ně zvyklí! Skřípnutý nerv nebo natažený sval je nepříjemnou záležitostí.

Blíženci
V principu nastává období, kdy byste neměli trpět věštími zdravotními problémy. Vyjímku tvoří silní kuřáci a Blíženci, kteří podcení péči o termoregulaci organismu a prochladnou – zde přijdou obtíže s průduškami.

Raci
Pozor na stravovací návyky. Přejídání se a stres „uvaří“ kombinaci přinášející problémy se žlučníkem a žlučovody. Dietnější stravu ovšem ocení nejen zmíněný žlučník, ale i ledviny.

Lvi
Začněte se věnovat relaxačním cvičením. Srdce i páteř si to zaslouží. Pozor na vnitřní nepohodu, která může vyústit v problémy se zvýšeným krevním tlakem.

Panny
Nepodceňujte bříšní ozvuky a zaměřte se na kvalitní stravu s dostatkem vlákniny. Je to velmi důležité pro dobrou funkci střev, které by si zasloužily i pročištění skrze půsty a bylinné čaje.

Váhy
Nadále trvá důraz na močový systém. Tak jako znamení Berana i vy byste se měli zamyslet nad tím, zda nevěnovat čas a péči preventivní očistě ledviny skrze různé ledvinové čaje a dietní stravou.

Štíři
Poctěte svou péčí játra. Játra se totiž podílejí na vzniku různých kožních problémů – vyrážkami počínaje a ekzémy konče. Nechte si zkontrolovat hladinu vitamínů a stopových prvků v organismu.

Střelci
Nepodceňujte počasí a snažte se neprochladnout. Krční záněty a angíny jsou přesně tím, čemu byste se měli zuby nehty vyhnout. Imunitu podpořte dostatečným příjmem českého ovoce.

Kozorozi
Pozor na problémy s klouby a to zejména kolenními. Snažte se zbavit případné nadváhy a najděte si potraviny, které podpoří kvalitu chrupavek. Také pozor na úrazy kloubů při sportování.

Vodnáři
Tématem těchto dnů je bederní páteř. Pozor na tzv. housera a prochladnutí právě v okolí pasu. Zvláštní péči si zaslouží u žen vaječníky, které by měly zůstávat neustále v teple.

Ryby
Bolesti hlavy souvisí se zablokovanou krční páteří. Nechte si jí uvolnit například skrz reflexní terapii. Zvyšte příjem Borůvek pro podporu očí a preventivně zkraťte dobu strávenou před monitory a obrazovkami.
 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop, věštění, zdraví

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Jiné věštby
Historie tarotu

Do Evropy přinesli tarot Saracéni koncem 14. století formou tzv. naiv – karetní hry. V 16.století se vynořuje slovo tarocci…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Ostatní
Lidové pranostiky - srpen

Každý měsíc zde najdete lidové pranostiky, které jak věříme, přivádějí člověka k hlubšímu zamyšlení o přírodních zákonitostech…

Magie
Wicca

Wicca je pojem, se kterým se setkáme v "moderní" esoterice docela často. Jedná se o obor relativně nový, nicméně jeho kořeny…

Jiné věštby
Věštění saskými hůlkami

Saské hůlky nabízejí způsob, jak získat snadno a rychle odpověď na přímou otázku. Potřebujete 3 dřevěné hůlky (větve stromu)…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Astrologie
Rok 2012 - konec světa?

O tom, že bychom se měli za 2 roky dočkat konce světa, se dozvíme z nejrůznějších stran. Určitě jste mnozí z vás…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY