Rozpoznejte chemtrails

Velikost textu: A A A

Rozpoznejte chemtrails

Ilustrační foto
  • autor: redakce
  • sdílet na

V posledním desetiletích došlo k nárůstu pozorování lidí na celém světě, kteří spatřili na obloze podezřelé "čáry" od letadla. Některé z nich jsou křížem krážem a celá obloha je poté zakrytá.

Tento jev je čtenářům našeho webu dobře známý, nazývá se "chemtrails". Většina oficiální postojů mainstreamových médií i vládních úředníků byla taková, že chemtrails neexistují a všichni se mýlí. Že prý se jedná o standardní contrails, tedy běžné kondenzační pásy. Nicméně s rostoucím množstvím pozorování už veřejnost nemůže být nadále držena v temnotě. Existují výrazné rozdíly mezi contrails a chemtrails. Dnes je snadné odpovědět, co tyto kondenzační pásy jsou a co nejsou. Hlavní otázka je proč?

Zasvěcení do Reiky a Shambally na dálku

ZOBRAZIT

Vědci tvrdí, že je geoinženýrství ve stratosféře možnou cestou kontroli počasí a boji proti tzv. globálnímu oteplování tím, že blokujuje sluneční světlo. Snaha manipulovat s počasím není ničím novým. Tzv. cloud seed (setí mraků) je metoda, která úmyslně zvyšuje vysrážení rozptýlením chemikálií jako je jodid sodný na mraky a která byla prvně objevena již v roce 1946.

Contrails vs. chemtrails

Kdokoliv může rozpoznat, zda-li pozoruje contrails či chemtrails. Klasické kondenzační pásy nastávají tehdy, když jsou páry pohonných systémů proudových letadel vypuštěny ve stratosféře ve vysokých nadmořských výškách. Vzhledem k tomu, že se pára mísí s nízkými teplotami, vznikají ledové krystali a vzniká po krátkou dobu viditelný pruh na obloze. Tyto trasy skutečně rychle zmizí.

Chemtrails poznáte bezpečně, protože na obloze přetrvávají dlouhoou dobu a postupem času se rozšířují. Pruhy chemtrails s postupem času vytváří opar splývají s mraky.

Jasný rozdíl můžete vidět na tomto videu:

 


Pokud se jedná u obou letadel o výfukové páry, tedy kondenzační pruhy contrail, jak je možné, že jsou jednotlivé pásy odlišné? Na vině je odlišné chemické složení. O přesném složení chemtrails lze jen spekulovat, protože oficiální stanovisko chybí. Nezávislé vzorky však ukazují vyšší úroveň prvků, jako je hleník siřičitý a solí barya.
 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Můžete si také přečíst

Konspirace
Chemtrails

V posledních letech se můžete setkat s pojmem chemtrails. Jedná se ovšem o konspirační teorii starší, se kterou…

Konspirace
Chemtrails pod lupou

Jak jsme viděli v minulém článku na téma chemtrails, jedná se o postřikování chemickými či biologickými látkami obsažené…

Konspirace
Chemtrails jsou skutečné a škodí našemu zdraví!

Je těžké přesvědčit ostatní, že chemtrails skutečně existují. Většina lidí krčí rameny a přemýšlí, proč je okolo nich tolik…

Ostatní
Videa k aktuálnímu dění

Na nedělní siestu vám přináším videa, která spadají do kategorie "must watch". Reflektují současnou situaci a nabízí trochu…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY