Rodiny, které ovládají svět

Velikost textu: A A A

Rodiny, které ovládají svět

Ilustrační foto
  • autor: ze zahraničí
  • sdílet na

Někteří lidé si již uvědomují, že existují velké finanční skupiny, které ovládají svět. Zapomeňte na politické intriky, hádky, revoluce a války. Nejde o žádnou náhodu. Všechno bylo pečlivě naplánováno mnoho let dopředu!

Je možné to nazývat „konspiračními teoriemi“ či New World Order. V každém případě, klíčem k pochopení současných politických a ekonomických událostí je jádro tvořené rodinami, které disponují veškerým bohatstvím a mocí.

Zasvěcení do Reiky a Shambally na dálku

ZOBRAZIT

Hovoříme o 6, 8 a nebo 12 rodinách, které ve skutečnosti vládnou celému světu. Samozřejmě však není jednoduché jejich tajemství odhalit.

Nebudeme daleko od pravdy, když zmíníme jména Goldman Sachs, Rockefellerovi, Loebs Kuh a Lehmans v New Yorku, Rothschildové v Paříži a Londýně, Warburgové v Hamburku, Paříži a Lazardovi v Izraeli.

Mnoho lidí slyšelo o skupině Bilderberg, Iluminátech či o Trilaterální komisi. Ale jaká jsou jména rodin, které ovládají svět a mají kontrolu nad státy a nad mezinárodními organizacemi, jako je OSN, NATO či MMF?

Abychom zodpověděli tuto otázku můžeme začít s tím nejjednodušším: seznamem největších světových bank a odhalením, kdo za nimi ve skutečnosti stojí jako akcionáři a dělají tudíž klíčová rozhodnutí.

Světové největší společnosti nyní jsou: Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs a Morgan Stanley.

A nyní uveďme jejich akcionáře.

Bank of America:

State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, FMR (Fidelity), Paulson, JP Morgan, T. Rowe, Capital World Investors, AXA, Bank of NY, Mellon.

JP Morgan:

State Street Corp., Vanguard Group, FMR, BlackRock, T. Rowe, AXA, Capital World Investor, Capital Research Global Investor, Northern Trust Corp a Bank of Mellon.

Citigroup:

State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, Paulson, FMR, Capital World Investor, JP Morgan, Northern Trust Corporation, Fairhome Capital Mgmt and Bank of NY Mellon.

Wells Fargo:

Berkshire Hathaway, FMR, State Street, Vanguard Group, Capital World Investors, BlackRock, Wellington Mgmt, AXA, T. Rowe a Davis Selected Advisers.

Vidíme, že v uvedených společnostech figuruje několik investorů, kteří se stále opakují. Jde o State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock a FMR (Fidelity). Abychom tato čtyři jména nemuseli stále opakovat, říkejme jim „Velká čtyřka“.


 

Goldman Sachs:

"Velká čtyřka", Wellington, Capital World Investors, AXA, Massachusetts Financial Service a T. Rowe.

Morgan Stanley:

"Velká čtyřka", Mitsubishi UFJ, Franklin Resources, AXA, T. Rowe, Bank of NY Mellon e Jennison Associates. Rowe, Bank of NY, Mellon and Jennison Associates.

Nyní se podívejme na investory, kteří stojí za těmito investorskými společnostmi.

Bank of NY Mellon:

Davis Selected, Massachusetts Financial Services, Capital Research Global Investor, Dodge, Cox, Southeatern Asset Mgmt. a... "Velká čtyřka"

State Street Corporation (jedna z „Velké čtyřky“):

Massachusetts Financial Services, Capital Research Global Investor, Barrow Hanley, GE, Putnam Investment a... "Velká čtyřka" (sami akcionáři!).

BlackRock (další z "Velké čtyřky" ):

PNC, Barclays e CIC.

Kdo stojí za PNC? FMR (Fidelity), BlackRock, State Street, atd.

A kdo za Barclays? BlackRock!

Takto můžeme pokračovat celé hodiny, přešli bychom do daňových rájů na Caymanských ostrovech, Monaku, nebo k domovskému sídlu společnosti Shell v Lichtenštejnsku. Síť, ve které se stále opakují stejné společnosti, ale nikdy v nich nevystupuje jméno některé z vlivných rodin.

Shrňme se to tedy: osm největších amerických finančních skupin (JP Morgan, Wells Fargo, Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, U.S. Bancorp, Bank of New York Mellon a Morgan Stanley) jsou 100% kontrolovány 10 akcionáři a 4 společnosti se podílejí na veškerém rozhodování: BlackRock, State Street, Vanguard a Fidelity.

A navíc americká obdoba ČNB (FED) je tvořena 12 bankami, reprezentovanými výborem sedmi lidí, kteří jsou zastoupení i ve „Velké čtyřce“.

FED je kontrolován 4 velkými soukromými společnostmi: BlackRock, State Street, Vanguard a Fidelity. Tyto společnosti ovládají americkou a světovou měnovou politiku bez jakékoliv kontroly nebo demokratických voleb. Také se zapojily do tvorby současné ekonomické krize a dále na ní vydělávají.

Na závěr uvádíme některé ze společností, které jsou ovládány „Velkou čtyřkou“:

Alcoa Inc.
Altria Group Inc.
American International Group Inc.
AT&T Inc.
Boeing Co.
Caterpillar Inc.
Coca-Cola Co.
DuPont & Co.
Exxon Mobil Corp.
General Electric Co.
General Motors Corporation
Hewlett-Packard Co.
Home Depot Inc.
Honeywell International Inc.
Intel Corp.
International Business Machines Corp
Johnson & Johnson
JP Morgan Chase & Co.
McDonald's Corp.
Merck & Co. Inc.
Microsoft Corp.
3M Co.
Pfizer Inc.
Procter & Gamble Co.
United Technologies Corp.
Verizon Communications Inc.
Wal-Mart Stores Inc.
Time Warner
Walt Disney
Viacom
Rupert Murdoch's News Corporation.
CBS Corporation
NBC Universal

Ta samá „Velká čtyřka“ ovládá většinu evropských společností obchodovaných na burze.

Stejní lidé také vystupují ve velkých finančních institucích, jako je MMF, Evropská centrální banka nebo Světová banka a stále zůstávají věrnými zastánci „Velké čtyřky“.

Jména rodin, které ovládají „Velkou čtyřku“, se však nikde nevyskytují.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: Bilderberg, konspirace, new world order

Můžete si také přečíst

Konspirace
Bilderberg group a the New World Order

Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového…

Konspirace
Zjevné lži

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
David Rockefeller

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
Nezapomeňme moc rychle!

Karel Schwarzenberg se 2x zúčastnil schůzky Bildelberg a je dlouhá léta členem Trilaterální komise. Nedovolme, aby se stal…

Konspirace
Je AIDS uměle vytvořenou nemocí?

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

Konspirace
Chemtrails

V posledních letech se můžete setkat s pojmem chemtrails. Jedná se ovšem o konspirační teorii starší, se kterou…

Konspirace
Zeitgeist - film, který vám otevře oči

Zeitgeist je vlastně spíše dokument, který vznikl v roce 2007, a který se snaží ukázat naše všední vnímání světa v novém…

Konspirace
Chemtrails pod lupou

Jak jsme viděli v minulém článku na téma chemtrails, jedná se o postřikování chemickými či biologickými látkami obsažené…

 
" />
Prodej družstevního bytu a daň z příjmu<div style=online eğitim
" /> Prodej družstevního bytu a daň z příjmu
online eğitim
<html>
<head><title>301 Moved Permanently</title></head>
<body bgcolor=

301 Moved Permanently


nginx/1.14.0 (Ubuntu)
" />
<html>
<head><title>301 Moved Permanently</title></head>
<body bgcolor=

301 Moved Permanently


nginx/1.14.0 (Ubuntu)
" /> 301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx/1.14.0 (Ubuntu)
Objevte české moře: Zábava s dětmi na Lipně v každém ročním období
Objevte české moře: Zábava s dětmi na Lipně v každém ročním období Objevte české moře: Zábava s dětmi na Lipně v každém ročním období
301 - Moved Permanently
301 - Moved Permanently
301 - Moved Permanently
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY