Tipy na Vánoční dárky

Velikost textu: A A A

Tipy na Vánoční dárky

Ilustrační foto
  • autor: red
  • sdílet na

Vybrat správný Vánoční dárek, to není vůbec nic jednoduchého. zejména v dnešní době, kdy běží lockdown a většina obchodů je zavřená. Nemluvě o tom, že i kdyby přišlo určité uvolnění, bude ve všech kamenných prodejnách obrovský přetlak. Nejlepší volbou je tedy nákup v klidu a z pohodlí domova prostřednictvím internetu. A co byste mohli svým bližním pořídit?

Kniha vždycky potěší

Kniha je ve většině případů jistotou, která aspoň trochu zvídavého člověka potěší. Pro dárce je důležité, aby se trefil do vkusu obdarovávaného. Naše tipy jsou následující:

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

Anker Larsen: Kámen mudrců = kdo neznáte, nebo nemáte, neváhejte. Kniha byla nedávno dotištěna a tak je zase k mání. Vynikající duchovní román, ve kterém mezi řádky najdete mnoho duchovních rad a pravd. U knihy si tedy jak odpočinete, tak získáte poučení.

Pavel Hanzal: Astrologie krok za krokem - Učebnice výkladu horoskopu v praxi = pro všechny zájemce o astrologii se jedná o ideální dárek, který vás provede jasným a návodným postupem, jak vyložit osobní horoskop. Kniha obsahuje mnoho příkladů, rad i teoretické základy, takže není náhodou, že se z ní stal bestseller na poli astrologické literatury.

David Icke: Život v přeludu - Zajímá-li Vás náhled na to, že v našem světě je vlastně všechno jinak a jedna konspirace střídá druhou, je pro vás David Icke tím nejlepším autorem. Tato kniha je opravdovým bestsellerem a přečtete ji jedním dechem.

Vzdělání je možné v každém věku - kurzy obohatí váš život

Škola přírodní medicíny - V případě, že máte mezi vašimi blízkými někoho, kdo má blízko k přírodě a přírodnímu léčitelství, může být kurz alternativní medicíny tím pravým dárkem. Vybírat můžete mezi duchovními souvislostmi nemocí, léčení Pránickou energií, využitím siderického kyvadla pro zdraví nebo léčitelskými návody k prevenci a léčba. To vše nabízí tato Škola přírodní medicíny. Studovat lze z bezpečí domova online.

Kurz včelaření pro začátečníky - naučte se včelařit na jarním kurzu včelaření, který kombinuje teoretické základy prostřednictvím výuky online a následné praxe přímo na včelnici. Pochopit život včel, mít k dispozici vlastní med a možnost pravidelně popíjet léčivou ovčelenou vodu, to je prostě něco, co byste vašim blízkým neměli odpírat. Umožní vám to tento kurz včelařství.

Dobrý čaj nezklame

Další možností pěkného dárku jsou kvalitní čaje. Mezi ty nejkvalitnější se řadí bílý čaj. Klasickou mezi bílými čaji je Pai Mu Tan, ale vyzkoušet byste mohli i Stříbrné perly nebo dokonce vytříbený bílý čaj Silver needle.

 

 

 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: red

Štítky: Vánoce, dárky

Můžete si také přečíst

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY