Představujeme: Specializovaný kurz výkladu tarotových karet ve vztahu ke zdraví, prevenci a léčbě

Velikost textu: A A A

Představujeme: Specializovaný kurz výkladu tarotových karet ve vztahu ke zdraví, prevenci a léčbě

Ilustrační foto
  • autor: red
  • sdílet na

 Tarotové karty si většina čtenářů a zájemců o výklad spojuje s předpovídáním budoucnosti, konkrétní radou k jednomu problému nebo jako pomocníky při řešení vztahových problémů. Málokdo ví, že tarotové karty můžou posloužit jako skvělý pomocník v rámci prevence zdraví nebo jako rádce pro podpůrnou léčbu zdravotních problémů.

Tarotové karty a zdraví

Tak jako každý obor, mají i tarotové karty a jejich výklad ve vztahu ke zdraví určitá pravidla, která se musí zájemce o studium naučit. Bez toho by karty buď vůbec nefungovaly, nebo by podávaly mylné informace. Zdraví je specifické téma, navíc velmi důležité. Karty v tomto směru můžou být dobrými rádci, pokud víme, jak na to. V oblasti zdraví je důležitá opatrnost a zkušenost. Pokud chcete v této oblasti s kartami pracovat, je vhodné absolvovat specializovaný kurz.

Nechte si zpracovat osobní horoskop od astrologa

ZOBRAZIT

Doporučujeme kurz výkladu karet ve vztahu ke zdraví

Pokud o podobném studiu uvažujete, zřejmě nenajdete na tuzemském i zahraničním knižním trhu žádnou učebnici na toto téma. Problém je najít i kurz, který by se zaměřoval přímo na tarot a zdraví. Většinou se dozvíte heslovité a kusé informace, se kterými nejde smysluplně pracovat.

Právě z toho důvodu připravil astrolog a léčitel Pavel Hanzal kurz, který by měl zájemcům o toto téma pomoci. Tento kurz výkladu tarotových karet ohledně prevence, zdraví a léčby je jedinečný. Může ho studovat kdokoliv a odkudkoliv. Kurz je namluven a zaslán zájemcům na CD ve formátu MP3.

Nosnou částí kurzu je několik oblastí. Vyjmenovat můžeme princip práce s tarotem v oblasti zdraví, techniky výkladu tarotových karet v tomto směru a etika práce s klientem. Nedílnou a velmi důležitou součástí je výklad významů jednotlivých tarotových karet velkých a malch arkán. U každé karrty se dozvíte její význam a vztah k částem těla, související léčivou rostlinu a duchovní princip problému ve vazbě na danou kartu včetně doporučení, co změnit.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: tarot

Můžete si také přečíst

Jiné věštby
Historie tarotu

Do Evropy přinesli tarot Saracéni koncem 14. století formou tzv. naiv – karetní hry. V 16.století se vynořuje slovo tarocci…

Věštírna
Tarotový horoskop na rok 2011

Tato předpověď je založena na práci s tarotovými kartami a jejich výkladem zaměřeným na rok 2011 pro jednotlivá znamení horoskopu.…

Ostatní
Numerologie v Tarotu

Na obrázku máte tabulku s od židovské kabaly odvozenými významy pro TarotVelká arcana. Pro Crowely nebo Rider Waite je každá…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY