Chemtrails jsou skutečné a škodí našemu zdraví!

Velikost textu: A A A

Chemtrails jsou skutečné a škodí našemu zdraví!

Ilustrační foto
  • autor: ze zahraničí
  • sdílet na

Je těžké přesvědčit ostatní, že chemtrails skutečně existují. Většina lidí krčí rameny a přemýšlí, proč je okolo nich tolik poprasku. Koneckonců, letadla přeci mají výfuk, ne? Ano, to skutečně mají. Za některých podmínek můžete za letadlem skutečně vidět contrails, nebo-li kondenzační stopy. Ale contrails nejsou delší než několik délek letadla a ani nezůstávají na nebi dlouho a nemění se v mlhavé mraky. Místo toho se rychle vypařují.

Chemtrails zůstávají na nebi velice dlouhou dobu, často od obzoru k obzoru, někdy se rozšiřují do podoby mraků. Chemtrails jsou obohaceny o těžké toxiny kovu, které byly naměřeny ve vodě a vzduchu na několika různých místech. A nyní se tyto toxiny projevují na vysoké úrovni v krevních vzorcích osob, které žijí v oblastech s chemtrails a které onemocněly.

Kurz přírodní medicíny - naučte se hlubší souvislosti nemocí z pohledu duchovna a ezoteriky

ZOBRAZIT

 

Toxiny

Po celém světě mnoho zvídavých mladých i starých osob, vážných i amatérských vědců a ekologických aktivistů shromáždili vzorky vody a vzduchu poté, co byly pozorovány chemtrails. Výsledky jsou téměř totožné bez ohledu na lokalitu.

Hliník, baryum a stroncium jsou zastoupeny na vysokých úrovních ve všech vzorcích. Jsou sice neviditelné, ale jsou přítomny ve vodě a vzduchu v úrovni země – to znamená, že zamořují rostlinný život a zásoby vody, zatímco dýcháme a dostáváme je do našich plic. Vdechování toxinů obchází značnou část našeho imunitního systému.

V Arizoně nedávno shromáždili certifikované zdravotnické dokumenty týkající se krve vážně nemocných Arizoňanů a zaslali je na náročné vyšetřování do různých států a federálně voleným zástupcům. Vzorky krve vykázaly extrémně vysoké hodnoty buď barya nebo hliníku nebo obojí. Žádná z těch osob nikdy nepracovala ani nepracuje s nebezpečnými látkami. Někteří jsou v důchodu.

Někteří staří vesničtí usedlíci, žijící daleko od husté automobilové dopravy a průmyslu v Kalifornii, Novém Mexiku, si všimli zamlženého nebo a blednutí zeleně s ubýváním plodin. A byli to i ekologicky zainteresovaní občané ze všech společenských vrstev, kteří začali jev chemtrails vyšetřovat.

 

Stmívání a ochlazení

V roce 2008 CFR (Council on Foreign Relations) sponzoroval vědecké sympozium v San Diegu, kde byla projednávána možnost experimentování s aerosolovým geo-inženýrstvím, nebo-li s chemtrailingem. Zmínili postřik hliníku ve stratosféře jako užitečnou sluneční clonu ke zpomalení globálního oteplování.

Co je divné je, že se navrhuje levný a jednoduchý experiment, který přináší podezření, že se vše dělo po dobu již jednoho desetiletí. Žádný z vědců to ovšem nevěděl či nepřiznal. Stejně jako invaze jiných národů jsou pojmenovány jako humanitární intervence, aktivity chemtrails jsou míněny jako vlastní krycí příběh.

 

Zvyšování povědomí

Prvním krokem k řešení jakéhokoliv problému je uvědomit si, že existuje. Velmi málo lidí se dívá na letadla či jevy počasí kritickým okem. Poté je totiž třeba připustit, že se děje cosi divného a že jsou ty dlouhé husté čáry, které přetrvávají, podezřelé.

Pozorujte rozdíly mezi contrails a chemtrails s otevřenýma očima i otevřenou myslí. Prozkoumejte internet a studujte satelitní snímky křížejících se tratí. Nebojte si udělat svůj vlastní názor.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: chemtrails, klimatické zbraně, konspirace

Můžete si také přečíst

Konspirace
Bilderberg group a the New World Order

Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového…

Konspirace
Zjevné lži

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
David Rockefeller

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
Nezapomeňme moc rychle!

Karel Schwarzenberg se 2x zúčastnil schůzky Bildelberg a je dlouhá léta členem Trilaterální komise. Nedovolme, aby se stal…

Konspirace
Je AIDS uměle vytvořenou nemocí?

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

Konspirace
Chemtrails

V posledních letech se můžete setkat s pojmem chemtrails. Jedná se ovšem o konspirační teorii starší, se kterou…

Konspirace
Zeitgeist - film, který vám otevře oči

Zeitgeist je vlastně spíše dokument, který vznikl v roce 2007, a který se snaží ukázat naše všední vnímání světa v novém…

Konspirace
Chemtrails pod lupou

Jak jsme viděli v minulém článku na téma chemtrails, jedná se o postřikování chemickými či biologickými látkami obsažené…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY