Bilderberg group a the New World Order

Velikost textu: A A A

Bilderberg group a the New World Order

Ilustrační foto

Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového řádu založili Bilderbergskou skupinu v roce 1954 v hotelu Bilderberk, Oosterbeek, Nizozemí. Do skupiny elitářů patří magnát David Rockefeller, rodina Rotschildů, Morganů, Fordů, nizozemská královna Beatrix a další magnáti průmyslu, bankovníctví a politky.

Bilderbergská skupina v prvopočátcích měla cca 75 členů. Postupně se rozrůstala až na současných odhadovaných 130 členů. Své cíle prosazuje skrze nastrčené loutky, které plní cíle této skupiny za příslib úspěchu a „mocenských“ pozic.

Kurz přírodní medicíny - naučte se hlubší souvislosti nemocí z pohledu duchovna a ezoteriky

ZOBRAZIT

Cílem Bilderberg group (dále jen BG) je planetární systém moci, ve kterém chtějí získat mocenské pozice v jednotlivých zemích, rozvrátit národní zájmy a skrze globální systém ovládnout celosvětové dění, zregulovat počet obyvatel na zemi a stát se těmi, kdo budou celosvětově určovat vývoj a celkovou geopolitickou situaci zde na zemi.

Mezi plány BG patří vytvoření evropského superstátu, asijské unie, a jako třetí pilíř k jejich plánům patří samozřejmě i USA za podpory minimálně Kanady, lépe i Mexika. A zde se pomalu, ale jistě dostáváme ke stále častěji znějícímu termínu the New World Order – Nový světový řád. Abychom to shrnuli – vznik the New World Order, na kterém se pracuje již desítky let by měl stát na třech pilířích – unii Americko-Kanadské, Evropské a Asijské.

Komu se to může zdát přitažené za vlasy, tak by si měl uvědomit, že hosty BG bývají velmi často politické osobnosti, které pak „čirou náhodou“ uspějí ve volbách. Patřil mezi ně před svým zvolením například bývalý britský premiér Tony Blair, který byl jedním z klíčových spojenců USA při invazi v Iráku odůvodněné držením jaderných zbraní, které se „kupodivu“ nikdy nenašly. Mimochodem Irák patřil a stále patří do hledáčku BG z důvodu zásob klíčové suroviny, tedy ropy. Hostem setkání BG byl také Barack Obama, současný prezident USA. Mezi známé postavy patří i bývalý prezident G.W.Bush junior, který mimo podpory invaze do Iráku také podepsal mnoho zákonů omezujících svobodu a práva občanů. Tento krok byl Bushem odůvodněn útoky na USA ze dne 11.9.2001. Pravým důvodem je ale to, že to zapadá do mozaiky vedoucí k realizaci The New World Order.

A abychom nechodili nikam daleko, kníže Karel Schwarzenberg se ve dnech 5.-8. června 2008 zúčastnil setkání BG v USA. V té době byl českým ministrem zahraničí! A dnes je zcela jistě „čirou náhodou“ šéfem TOP 09, strany, která necelý rok od svého vzniku získala 41 mandátů a je tak třetí nejsilnější stranou v ČR a šlape na paty ČSSD a ODS. Mezi pozvanými na setkání BG byl i člen ODS Alexandr Vondra, politolog Jiří Pehe, bývalý ministr a diplomat Michael Žantovský nebo Karel Kovanda.

Pro pochybovatele budiž k zamyšlení to, že až do devadesátých let 20.století se o BG téměř nevědělo a její utajení a ochrana byla a je podporována všemi významnými tajnými službami, CIA počínaje a GSG konče.

Na závěr chci ještě uvést informace, které jsou ještě více šokující, než doposud uvedené. Na základě různých nepřímých důkazů a poznámek zapojených vědců a pracovníků do BG hnutí se spekuluje o tom, že mezi nástroje pro nastolení the New World Order a jeho cílů, včetně plošného snížení lidské populace, patří i různé biologické zbraně jako je virus Ebola, AIDS a další. Pravda, o AIDS bylo jistým biologem řečeno, že je příliš pomalým politickým nástrojem.

Nám tak nezbývá než doufat, že se lidem otevřou oči a z ovcí se stanou vlci, kteří se nenechají manipulovat někam, kam chce pár desítek elit Bilderberg group, toužících po moci a otrocích.

 

Přehled setkání skupiny Bilderberg od roku 2000

2000 (1.–3. června) Chateau Du Lac Hotel, Brusel, Belgie.
2001 (24.–27. května) Göteborg, Švédsko.
2002 (30. května – 2. června) Chantilly (Virginie), USA.
2003 (15.–18. června) Versailles, Francie.
2004 (3.–6. června) Stresa, Itálie.
2005 (5.–8. května) Dorint Sofitel Seehotel, Rottach-Egern, Německo.
2006 (8.–11. června) Brookstreet Hotel, Ottawa, Kanada.
2007 (31. května – 3. června) Istanbul, Turecko.
2008 (5.–8. června) Westfields Marriot Hotel, Chantilly, USA.
2009 (14.–16. května) Vouliagmeni u Athén, Řecko.
2010 (3.–6. června) Hotel Dolce Sitges, Sitges, Katalánsko.
 

 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: konspirace, Bilderberg, politika

Můžete si také přečíst

Konspirace
Zjevné lži

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
David Rockefeller

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
Nezapomeňme moc rychle!

Karel Schwarzenberg se 2x zúčastnil schůzky Bildelberg a je dlouhá léta členem Trilaterální komise. Nedovolme, aby se stal…

Konspirace
Je AIDS uměle vytvořenou nemocí?

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

Ostatní
Nacismus a jeho okultní kořeny I.

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
Nacismus a jeho okultní kořeny II.

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
Chemtrails

V posledních letech se můžete setkat s pojmem chemtrails. Jedná se ovšem o konspirační teorii starší, se kterou…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY