Nacismus a jeho okultní kořeny II.

Velikost textu: A A A

Nacismus a jeho okultní kořeny II.

Ilustrační foto
  • autor: T.Kročková
  • sdílet na

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i objednávky přístupu budou v nejbližší době možné přes volbu " Placená zóna". Důvodem placeného přístupu jsou náklady spojené s překlady a tvorbou článků. Dále registrovaní uživatelé získají v rámci poplatku různé výhody, slevy a studijní materiály. Děkujeme všem za podporu a doufáme, že budete spokojeni s obsahem a kvalitou informací a dalších souvisejících materiálů.

Hitler nebyl první!

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

Němci očividně utrpěli těžké trauma z porážky v 1. světové válce a tajné okultní spolky, které ostatně existovaly už od počátku 20.století, šířily myšlenky opětovného nastolení pořádku a pangermánské vize.

Mezi nejznámější nacistické okultní spolky patřila společnost Germanenorden a Thule, které tvořili pouze příslušníci Árijské rasy.

„Včera jsme zažili kolaps všeho, co nám bylo blízké, drahé a vzácné. Na místě našich knížat germánské krve vládnou naši smrtelní nepřátelé: Židé. Kam tento chaos povede, ještě nevíme. Ale můžeme se dohadovat. Čeká nás období bojů, trpké nouze, nebezpečná doba... Pokud budu v ruce třímat železné kladivo, jsem odhodlán vést Thulu do tohoto zápasu. Náš řád je germánský rád, naše věrnost je také germánská. Náš bůh je Walvater, jeho runa je Ar-runa. A tato trojice: Wotan, Wili, We je sjednocení této trojice, Ar-runa znamená Árijce, prvotní oheň, slunce a orla. A orel je symbol Árijců. Abychom vyjádřili schopnost orla k zápalné sebeoběti, je namalován červeně. Od dnešního dne bude na našem symbolu rudý orel, abychom si uvědomili, že musíme zemřít, abychom
mohli žít.“
(Sebottendorff, 1918)

Liebenfels zastával názor, že Evropa je smetištěm podřadných ras, „vše odporné a zlé pramení z křížení ras“ a je nutné a nevyhnutelné nové uspořádání Evropy, které bude tvořit pouze rasa Árijská. Ve svém díle Ostara se zabývá rasovou somatologií, srovnává plavou a tmavou rasu a přibližuje výběr árijské rasy podle velmi přísných kritérií.

Lanz považoval ženy za zvířata, která potřebují tvrdý výcvik schopných árijských mužů. Bibli vykládá jako satanské dílo, popisuje metody a způsoby, jak dosáhnout existence pouze jediné přípustné a správné rasy a jakým způsobem se vypořádat s podřadnými rasami a méněcennými jedinci. Právě od něj také pochází myšlenka chovných matek, které budou oplodňovány pouze příslušníky árijské rasy. Této myšlenky využil Himmler ve svém díle Vyvolené ženy (Hohe Frauen).

Nelze se nezamyslet nad myšlenkou vymýcení podřadných ras a méněcenných živočichů. Budeme-li se povyšovat nad zvířata, mučit je a zabíjet, klidně se můžeme dočkat toho, že přijde Nadčlověk a bude mučit a zabíjet nás. Tak jako se snažíme vymýtit obtížný hmyz, tak může někdo vymýtit i nás.

Nacisté věřili tomu, že dělají správnou věc. Obrovská víra jim dodala sílu, to je také jedna z příčin magie celého procesu.

Hitler sám o sobě údajně užíval meskalin a zabýval se černou magií. Jednou z možných variant jeho úspěchu může být také vlastnictví Kopí osudu.

Hitler a Kopí osudu

Kopí osudu je svatá relikvie, mocný náboženský a magický předmět, kterým údajně probodl římský voják Longinus pravý bok Ježíše Krista na kříži, aby tak ukončil jeho utrpení. Kopí osudu vlastnilo 45 vládců, kterým zajišťovalo nejvyšší ochranu, neomezenou moc a vítězství v bitvách.

Poprvé spatřil Hitler Kopí osudu v roce 1909 a tehdy prý přísahal, že se stane zdrojem jeho moci, pomocí které dobude celý svět. Jeho vpád do Rakouska v roce 1938 mohl být motivován získáním Longinova kopí, které bylo v té době uloženo ve Vídeňském Hofburgu, odkud ho Hitler nechal převézt do Norimberku. Uvádí se, že Kopí osudu a temné síly byly skutečně zdrojem Hitlerovy moci a nejvyšší ochrany.

Longinovo kopí bylo převezeno zpět do Vídně americkou armádou koncem 2. světové války v roce 1945. Vyvstává však domněnka, že ve Vídni se nachází kopie Longinova kopí a skutečným vlastníkem Kopí jsou Spojené státy, kterým tak zajišťuje neomezenou moc.

Další konspirací je tvrzení, že Kopí osudu nepochází z dob Kristova života, ale zhruba ze 7. století našeho letopočtu. Kde je tedy pravda? Stačí jen věřit?

Ano, ať už je pravda jakákoliv, jisté je, že VÍRA = MAGIE. A víra i magie mají neomezenou moc. Není třeba, aby válčili Křesťané s Okultisty. Obě strany disponují naprosto totožnou mocí a tou je Víra a Magie, které jsou totožné.

K tomu, aby Hitler zfanatizoval celé davy stačilo jen, aby mu lidé věřili. A oni mu věřili. Jak to vlastně dokázal? Věřil tomu také on sám.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: okultismus, politika, záhady

Můžete si také přečíst

Konspirace
Bilderberg group a the New World Order

Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového…

Ostatní
Megalitické památky - základy

Na zajímavé stavby a útvary plné energie a záhad nemusíte jezdit do dalekých krajů, ale je možné, že je máte přímo za humny.…

Konspirace
Zjevné lži

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
Olgoj chorchoj

Allghoi khorkhoi, nebo-li olgoj chorchoj, je červovitý tvor žijící v píscích mongolské pouště Gobi v Asii. Jedná…

Konspirace
David Rockefeller

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

UFO
UFO – případ Roswell

Případ Roswell je klíčová událost v historii ufologie, ufologové rozdělují svět před a po Roswellem. Vše začalo 24. 6. 1947,…

Ostatní
Odhalené tajemství křišťálových lebek

Záhadné křišťálové lebky vzrušují obrazotvornost milovníků tajemna už dlouho. Někteří dokonce věří, že jsou památkou na zapomenutou…

Konspirace
Je AIDS uměle vytvořenou nemocí?

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

UFO
Rozhovor o fenoménu UFO s předním českým ufologem Vladimírem Šiškou

Můžete se čtenářům představit? Narodil jsem se 4.9.1955 v Praze a rovnou se tedy přiznávám k jakémusi sklonu ke škatulkování,…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY