Kontrola mysli

Velikost textu: A A A

Kontrola mysli

Ilustrační foto
  • autor: Převzato
  • sdílet na

Tématika kontroly mysli je mnohostranným a problematickým jevem. Pro pečlivého čtenáře se rychle stane číslem jedna, překračuje jakékoli normální smysly a poté často vytváří přání se tím raději nezabývat. Avšak vyhýbat se tomuto tématu je tou nejbláznivější věcí, kterou můžeme udělat, protože jejím studiem můžete vlastně pomoci změnit životy těch, co tento systém skryté vnitřní agendy přežili. Agendy, která pokračuje dodnes a doslova ohrožuje celé lidstvo. Je třeba pochopit, jak to funguje a podniknout kroky ke snížení tohoto rizika.

Plány vytvořit společnost pracovních „dělníků“, kteří jsou ovládáni, zde byly již delší dobu. Současná technologie vyrostla ze svých experimentů, které odstartovali nacisti ještě před druhou světovou válkou a zintenzivněli za časů nacistických koncentračních táborů, kdy měli k dispozici neomezenou dodávku dětí i dospělých na experimenty. Všichni jsme slyšeli o nelidských lékařských pokusech vykonávaných na vězních z ,,koncentráků“, ale nikdy média nezmínili ani slovo (ani televizní dokumenty) o experimentech s ovládáním mysli. Tohle nemělo být nikdy vyzrazeno do amerických médií. Technologie ovládání mysli se mohou rozdělit do svou kategorií: ovládání na základě traumatu a ovládání na základě elektroniky.

Zasvěcení do Reiky a Shambally na dálku

ZOBRAZIT

První fáze vývoje ovládání mysli vyrostla ze starých okultních technik, které vyžadovaly oběť, která byla vystavena masivnímu fyzickému a psychologickému traumatu, obvykle začínala v dětství, aby se zapříčinilo, že se psyché roztříští na tisíce pozměněných osobností, které pak mohou být separátně programovány, aby vykonávaly funkci (nebo práci), kterou si přeje programátor „vložit“. Každá vytvořená změněná osobnost je oddělena a vychází ze základní osobnosti. Tato „základní osobnost“ si není vědoma své existence nebo aktivit změněných osobností. Změněné osobnosti mohou být přivedeny na povrch programátorem nebo operátory, kteří používají kódy, obvykle uložené v notebooku. Oběť kontroly mysli může být také ovlivněna specifickými zvuky, slovy nebo akcí známou jako „spouštěč.“

Druhá fáze vývoje ovládání mysli byla zdokonalována v podzemní základně pod Fort Hero na Montauk, Long Islad – New York a říká se jí Projekt Montauk. Původně byly ve stylu Montauk programováni adolescentní oběti, tak zvaní „Montauk boys“, za použití technik vyvolávání traumat, ale tato metoda byla nakonec opuštěna ve prospěch elektronického indukčního procesu, který mohl být „instalován“ za pár dní nebo dokonce i hodin, místo mnoha let, které byly zapotřebí k dokončení metody vyvolávání traumat.

Dr. Josef Mengele, nechvalně známý z Auschwitzu, byl hlavním vývojářem metody traumat – projektu Monarch a programů na ovládání mysli CIA-MK ULTRA. Mengele a přibližně na dalších 5000 vysoce postavených nacistů se tajně přestěhovali do USA a Jižní Ameriky po následcích druhé světové války při operaci nazvané „Paperclip“. Nacisté pokračovali ve své práci na vývoji ovládání mysli a na technologiích raket na tajných podzemních vojenských základnách. Tou jedinou věcí, která byla o tom řečena, byla, že práce na raketovém výzkumu vedla nacistická „celebrita“ Werner von Braun. Vrazi, mučitelé a zohavitelé nevinných lidských obětí byli udržováni v diskrétnosti, mimo zraky, ale zaměstnané na podzemních vojenských základnách v USA, které se postupně stávaly domovem tisíců unesených amerických dětí sebraných na ulicích (asi jeden milión za rok) a umístěných do zamčených kovových klecí nacpaných od podlahy po strop jako součást „tréninku“. Tyto děti se používaly pro další zdokonalování a vylepšování Mengeleho techniky ovládání mysli. Jisté vybrané děti (přinejmenším ty, co přežily „trénink“) se v budoucnu staly otroky ovládání mysli, kteří mohou být používáni k tisícům různých prací přes sexuální otroctví až po vraždění. Podstatná část těchto dětí, o kterých se předpokládalo, že jsou postradatelné, byly úmyslně maskovány před ostatními dětmi, aby byli tito vybraní „žáci“ traumatizováni až k úplnému podřízení a poddajnosti. Viz také článek: http://www.exopolitika.cz/news/pribeh%20se%20spatnym%20koncem%3a%20cathy%20o%C2%B4brien/

Naprogramovaní jedinci pro ovládání mysli

O osamělých střelcích, o kterých jsme slyšeli při atentátech, pokusech o atentát, střelbě ve škole apod., jsou jedinci, kterým je ovládána mysl, kteří byli „naprogramováni“, aby tyto mise plnili. Např. Ted Bundy, sériový vrah David Berkowitz, Oswald, Timothy Mc Veight, kolumbijský vrah Chapman, Sirhan Sirhan apod., byli jedinci, jejichž mysl byla ovládána, kteří byli naprogramováni, aby tyto vraždy vykonali. Desítky tisíc mladých chlapců bylo uneseno a přinuceno trénovat program na ovládání mysli masového projektu Montauk, který začal kolem roku 1976. Kontaktér Al Bielek byl na základě ovládání mysli zapojen do mnoha oblastí tajného projektu Montauk. Poté, co si pomalu začal vzpomínat na konci 80tých let, si uvědomoval, že tam bylo přinejmenším na 250 000 ovládaných „Montauk boys“, kteří byli „vyrobeni“ na 25 tajných střediscích podobných podzemní základně Montauk na Long Islandu. Mnoho z těchto chlapců se mělo stát „spáči“, což jsou jedinci, jež byli naprogramováni k tomu, jít do akce později až se „spustí“ nějaká jejich „zaměstnání“ destruktivního nebo narušitelského charakteru. Jiní „Montauk boys“ byli vetkáni do továrny hlavního proudu amerického života jako novináři, rozhlasové či televizní osobnosti, podnikatelé, právníci, lékaři, soudci, prokurátoři, soudní vykonavatelé, vojáci apod.

Celosvětové elektronické ovládání mysli přes vysílače mobilních telefonů

Blíží se den, kdy budou technologie vládního ovládání mysli nasměrovány na vás, na vaše sousedy a vaše milované. Každý den je ve vaší zemi instalováno vybavení se skrytým účelem uplatňující ovládání mysli na celé populaci. Kdekoli v zemích i v zámoří jsou vztyčovány přijímače na mikrovlnné frekvence. Taková anténa vypadá obvykle jako čtyři mírně ohnuté vertikální pláty asi 60 cm do délky a umístěny něco kolem 3-4 čtverečních metrů kolem věže, dvě třetiny nad ní. Nikomu to však není podezřelé, ale že opravdu potřebujeme tolik vysílačů pro mobilní telefony? Každých pár bloků? Uvědomujete si kolik energie se používá při současném telefonním pokrytí? Není náhoda, že frekvenční vlny vybrané pro mobilní telefon se náhodou shodují s vlnami druhého řádu, které na konci 40tých let objevil Wilhelm Reich. Tyto vlny působí skrze svůj přenos a tím dovoluje mysli být manipulována, aniž by si to oběť uvědomila. Reich na tomto projektu pracoval tajně pro CIA po více jak 5 let a to mezi lety 1947-1952 dokud si neuvědomil, že CIA plánuje použít tyto vlny k ovládání mysli amerických občanů. Byl rozzloben, že byl oklamán a využit pro takový hrozný účel a přísahal, že nikdy již dále nebude se CIA spolupracovat. Reich byl v tichosti zavražděn ve federální věznici v roce 1957 jen pár týdnů před tím, než měl být propuštěn. Byl uvězněn na dva roky za smyšlená obvinění, které vedly k pohrdání soudem. Úředně bylo oznámeno, že dostal „srdeční záchvat“. On však byl silný jako buk. Jeho poslední kniha, kterou napsal ve vězení se po jeho smrti „vypařila“ a nikdy se nenašla.

K vyřazení těchto frekvenčních věží, aby nemohly být využity k ovládáni mysli, byla objevena metoda – orgonový generátor, který se umístí v rozsahu rádiusu 90 cm kolem těchto věží. Tyto mikrovlnné věže se používají ve shodě s technologií HAARP, která nějak působí na podprahové vjemy, čím může ovládat mysl, ale také se využívá ke kontrole počasí. V současné době (rok 2007) se používá k vytvoření podmínek uměle indukovaného sucha, čímž se významně ovlivňuje počasí a zároveň se používá i k redukci populace při chem-trails. To jsou škodliviny rozprašované do ovzduší, které jsou přidávány do leteckého paliva, což se odehrává denně na obloze v Americe a v mnoha dalších zemích.

Brice Taylor

 

Toto jméno je pseudonym pro Susane Ford, která byla jednou z neznámějších obětí ovládání mysli MK ULTRA, která vyšla na veřejnost odhalit svůj příběh. Trvalo jí to téměř 13 let, než se zotavily její vzpomínky na události, které ve své knize prozrazuje. Kniha nese název „Thanks for the Memories“ (vydáno v roce 1999). Její vzpomínky se začaly navracet sporadickými momenty v roce 1985 při dopravní nehodě, při které proletěla předním oknem poté, co auto narazilo do stromu. Tato nehoda byla výsledkem programovaného ovládání mysli, kdy jí bylo nařízeno spáchat sebevraždu, pokud se začnou její vzpomínky na její úlohu ve špičkovém programu NASA/CIA o ovládání mysli vracet a hlavně na „obsah“ toho, kdo, byl používán jako sexuální otrok a kdo jako kurýr drog pro každého prezidenta od Kennedyho po Clintona, a kdo byl pro Henryho Kissingera osobním lidským počítačem po celých 19 let. Její „vlastník“ nebo „operátor“ byl klaun komik Bob Hope a ona byla „zapůjčena“ mnoha slavným osobnostem ze zábavního průmyslu, aby si je zavázala a byla závislá na manipulování Hopem a jeho kamarády z Illuminátů, aby byla využívána jako „pracovní včelička“ a pomáhala předznamenávat Luciferiány, NWO. Její kniha je pravděpodobně do dnešního dne tou nejodhalenější zprávou známých osobností jak v politice, tak zábavním průmyslu, kteří jsou zapleteni do programování, ovládání, manipulace a zneužívání Illumináty/vládou vytvořenými lidskými roboty jako je Brice Taylor nebo ostatní známé celebrity a oběti ovládání mysli jako Barbara Streisand a Barbara Mendrel. V knize je obsah ukazující neuvěřitelný počet známých jmen se kterými se Brice od svého dětství do dospělosti setkala, jako s otroky ovládání mysli.

Kniha „Thanks for the Memories“ a dvě další knihy, kde byla spoluautorkou „Illuminati Formula“ od Cisco Wheelera a Fritze Springmeira jsou tři nejdůležitější knihy, které byly kdy vytištěny o ovládání mysli Illumináty. V nich se dozvíte, jaké jsou programy na ovládání mysli Illuminátů a jak se může člověk z takového sevření vymanit a uniknout.

Kniha „Thanks for the Memories“ je dobře napsaná kniha, kde se odehrávají aktivity tajné vlády, která za vším stojí v pozadí. Hlavní úlohou mediální propagandy je „podvést“ vaše myšlení a podsouvat v novinových titulcích „krycí příběhy.“ V novinách je vše od shora až dolů iluze, je to jen show s pejsky a poníky, nic podstatného. Útok z 11. září byl naplánován a uskutečněn, aby poskytl výmluvu k tomu, aby prošel fašismus, totalitní „zákazy“ určené ve skutečnosti k zotročení a odtržení populace od těch pár zbytků svobody, které si ještě užívá. Např. tzv. „chytré karty“ budou zakrátko obsahovat všechny vaše údaje – lékařské zprávy, vaší finanční historii, vaše DNA atd.

Kontaktér Al Bielek odhalil v roce 1992 velké množství informací o schopnostech tajného vládního ovládání mysli a plánech ve videonahrávce pořízené v podzemní základně Vladimírem Terziskim.

Ken Adachi http://www.educate-yourself.org/mc/

překlad Karel Rašín

 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: konspirace

Můžete si také přečíst

Konspirace
Bilderberg group a the New World Order

Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového…

Konspirace
Zjevné lži

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
David Rockefeller

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Konspirace
Nezapomeňme moc rychle!

Karel Schwarzenberg se 2x zúčastnil schůzky Bildelberg a je dlouhá léta členem Trilaterální komise. Nedovolme, aby se stal…

Konspirace
Je AIDS uměle vytvořenou nemocí?

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

Konspirace
Chemtrails

V posledních letech se můžete setkat s pojmem chemtrails. Jedná se ovšem o konspirační teorii starší, se kterou…

Konspirace
Zeitgeist - film, který vám otevře oči

Zeitgeist je vlastně spíše dokument, který vznikl v roce 2007, a který se snaží ukázat naše všední vnímání světa v novém…

Konspirace
Chemtrails pod lupou

Jak jsme viděli v minulém článku na téma chemtrails, jedná se o postřikování chemickými či biologickými látkami obsažené…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY