Celebrity: Iveta Bartošová

Velikost textu: A A A

Celebrity: Iveta Bartošová

Ilustrační foto

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i objednávky přístupu budou v nejbližší době možné přes volbu " Placená zóna". Důvodem placeného přístupu jsou náklady spojené s překlady a tvorbou článků. Dále registrovaní uživatelé získají v rámci poplatku různé výhody, slevy a studijní materiály. Děkujeme všem za podporu a doufáme, že budete spokojeni s obsahem a kvalitou informací a dalších souvisejících materiálů.

Již několik let život Ivety plní první stránky bulváru různými pikantnostmi z jejího soukromí. Podívejme se proto aspoň částečně na její horoskop, který nám může osvětlit některé její vlastnosti a životní události.

Zasvěcení do Reiky a Shambally na dálku

ZOBRAZIT

Zpěvačka má Slunce ve znamení Berana v konjunkci s planetou Mars. To je velice silná konstelace, která dává zrozenci nesmírnou energii a touhu se prosadit. Dvě ohnivé planety v ohnivém znamení Ivetě dávají tah na branku, schopnost tvrdě zabojovat a touhu po prvenství. Nespokojí se být někde v pozadí, dokáže vyslovit jasné slovo i přání. Navíc tato konstelace přidává do jejího vyzařování jiskru, která neunikne vědomé, nebo podvědomé pozornosti a zájmu příslušníků mužského pohlaví. Nepochybně tyto planety mají prsty i v tom, že se dokáže postavit za své plány a cíle.

Opakem jejího energetického naladění je postavení planety Merkur. Merkur vypovídá o našem způsobu myšlení, chápaní a komunikaci. Merkur najdeme u Ivety ve znamení Ryb. Tato konstelace naznačuje myšlení založené na pocitech a empatii. Takový člověk věci spíše potřebuje nacítit než logicky zpracovat.

Pokud máte pocit, že je zde určitý rozpor mezi základním naladěním a způsobem myšlení, máte pravdu. Oheň a voda, to jsou dva protipólné a zároveň vzájemně se doplňující živly. Jeden bez druhého by nebyl. V horoskopu Ivety Bartošové to může znamenat, že představy, ideály a vnitřní sny přinášené Merkurem nemusí být vždy v souladu s energickým tahem na bránu, o kterou se snaží aktivní Beran. Právě zde zmíněné představy a vlastní vnitřní svět má pro Ivetu velký vliv. Merkur je totiž v trigonu s Neptunem a Lunou ve znamení Štíra. To podporuje citovost a velkou vnímavost. Pokud bychom znali Ivetu blíž, tak bychom určitě zjistili, že její občasné uzavírání se do sebe je právě symbolizováno touto konstelací, která touží mít svůj vlastní vysněný svět. Období uzavřenosti před bulvárem a vnějším světem podporuje také konjunkce Merkura se Saturnem. Saturn je planeta řádu, zkoušek, vytrvalosti a karmy. Ačkoliv ve znamení Ryb není Saturn příliš příznivě postaven, tak v zapojení s ostatními planetami má silný vliv a potřeba občasné samoty je také díky jeho vlivu.

Neměli bychom zapomenout ani na Jupiter, který podporuje bohatou představivost napěťovou vazbou na již zmíněný Merkur se Saturnem. Planeta expanze, jak je Jupiter často nazýván, se logicky podepisuje na vnitřním světě zpěvačky. Přesto není Jupiter obvykle energií, která by přinášela dlouhodobé a nepřekonatelné problémy. Jupiter patří v tradiční astrologii mezi dobroděje a proto i v případě problematických vazeb nejde o nic fatálního.

Je určitě zajímavé sledovat, jak se Iveta Bartošová ocitne jednou na vrcholu úspěchu a popularity a za okamžik je zase zcela na dně uzavřená zcela do sebe. Na těchto nečekaných zvratech hraje velkou roli její psychika a podvědomí, které nejsou stavěné na dlouhodobé zdolávání velkých stresů a napětí. A to je v oblasti showbussinesu velmi časté, obzvláště pokud se k tomu připojí partnerské záležitosti, které podle Ivetčina horoskopu také nejsou zcela snadnou oblastí jejího života. A právě na tomto místě musím znovu zmínit planetu štěstí Jupiter. Jeho vliv je také příznivě napojen na zpěvaččino Slunce s Marsem. Tato pomocná ruka hraje v příběhu jejího života velmi důležitou roli. Iveta totiž vždy najde pomocnou ruku u svého nejbližšího okolí. A to je pro její život jedině dobře.

Přejme proto spolu Ivetě ať se jí daří a najde rovnováhu a radost. Jen tak se jí totiž budou plnit její sny a představy. V neposlední řadě pokud z ní bude sálat energie a optimismus, tak i její fanoušci a obdivovatelé získají podobné naladění a dobrou náladu.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal
Článek patří do seriálu Celebrity
  1. Celebrity: Iveta Bartošová právě čtete
  2. Celebrity: Leoš Mareš
  3. Celebrity a astrologie: Sean Connery
  4. Celebrity: Gwyneth Paltrow - Váhy

Štítky: astrologie, horoskop, zvěrokruh, celebrity

Můžete si také přečíst

Astrologie
Astrologické signatury

Beran Vládce: Mars (druhý vládce Pluto) Živel: oheň Barva: červená Den: úterý Číslice: 7 Tón: C Drahé kameny: ametyst,…

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Astrologie
Rok 2012 - konec světa?

O tom, že bychom se měli za 2 roky dočkat konce světa, se dozvíme z nejrůznějších stran. Určitě jste mnozí z vás…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

Věštírna
Keltský horoskop

Naše kořeny jsou úzce spjaty s kmeny nazývanými Keltové. Keltové měli blízký vztah s přírodou a všechny jejich obřady, filosofie…

Astrologie
Životní cykly aneb Pluto v Kozorohu

Saturn, vládce znamení Kozoroha je ukazatelem životních zkoušek a zrání, signifikátorem pozemského času i stáří. Se vstupem…

Astrologie
Výklad planety Země

Neznám zcela přesně důvod, proč a kdy se ve mně probudila myšlenka na výklad planety Země. Možná velmi blízký, osobní vztah…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY