Barvy aury a numerologie

Velikost textu: A A A

Barvy aury a numerologie

Ilustrační foto
  • autor:
  • sdílet na

1) Základní barva aury
je dána datem narození, které sčítáme tak, že pod sebe napíšeme den, měsíc a rok. Takto vzniklý součet po jednotlivých číslech opět sečteme a výsledné číslo nám prozradí jaká barva patří dotyčné osobě.

Takto získanou informaci můžeme brát v potaz asi z 95% vzhledem k tomu, že numerologie používá pouze 11 základních barev a základní barva aury člověka může být například v barvě petroleje tedy zelenomodré. 
Ovšem jedenáct základních barev nám plně postačuje k získání tzv. barvy přirozených schopností člověka a sice pomocí následující tabulky a jména dotyčné osoby.

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

2) Přirozené schopnosti
Ze všech písmen celého jména získáme číslo barvy, která symbolizuje jeho přirozené schopnosti.

3) Tíhnutí duše
Ze samohlásek celého jména se dá vysledovat číslo, které nám prozradí, tíhnutí duše dotyčné osoby to je barva, která prozařuje ven z aury.

Takto získáváme tři různé poznatky:
1) Z data narození - základní barva aury
2) Z celého jména - přirozené schopnosti
3) Ze samohlásek celého jména - tíhnutí duše

 

Významy barev aury pro numerologické výpočty

1. ČERVENÁ 
Základní barva: Smyslnost, tělesnost, vitalita a agrese, dává svému nositeli silné ego a schopnost dosáhnout úspěchu. Lidé se základní barvou červenou získávají odpovědná postavení a vůdcovské role. Vyzařuje z nich energie, průbojnost a umí ostatní inspirovat. Často jsou citově založení a mají dobré srdce. Negativní projevy jsou nervozita, výbušnost a nepřiměřená sebeláska. 
Přirozené schopnosti: vitalita, průbojnost, hektičnost a nervozita 
Tíhnutí duše: citovost, dobrosrdečnost, tendence inspirovat druhé

2. ORANŽOVÁ 
Základní barva: Emoce a zdraví, zastupuje harmonii a schopnost spolupráce. Člověk se základní barvou oranžovou je přirozeně intuitivní, taktní a dá se sním dobře vyjít. Dokáže zklidnit emoce druhých a je praktický. Negativní význam této barvy je lenost a lajdáckost. 
Přirozené schopnosti: udržet v harmonii spolupráci s druhými, praktičnost 
Tíhnutí duše: intuice, taktnost, pohodlnost

3. ŽLUTÁ 
Základní barva: Tvůrčí schopnosti a intelekt, představuje dobrý mozek a vynikající úsudek. Člověk se základní barvou žlutou se snadno pro něco nadchne, ale je velice proměnlivý. Má sociální cítění, rád vede dlouhé diskuse o čemkoliv, snadno se učí, ale příliš často se pouští do mnoha věcí najednou. Negativní stránkou žluté je sklon k přetěžování organismu . 
Přirozené schopnosti: tvořivost, čilost mozku, vynikající slovní komunikace 
Tíhnutí duše: sociální cítění, nadšení pro věc

4. ZELENÁ 
Základní barva: Uzdravování a láska k přírodě. Člověk s touto základní barvou má rád klid k práci a přirozené léčitelské schopnosti. Je důvěryhodný a umí být i velkodušný. Negativní stránkou této barvy je jistá nepoddajnost a neměnnost v názorech. 
Přirozené schopnosti: zastánce vlastních názorů, léčitelství, důvěryhodnost 
Tíhnutí duše: láska k přírodě, velkodušnost

5. MODRÁ 
Základní barva: Učitel, cestovatel a hledač moudrosti, je barva duchovních hodnot. Čím tmavší odstín, tím lépe. Světle modrá zastupuje snahu o nahlédnutí do duchovní podstaty, středně modrá (akvamarín) dává nahlédnout a tmavě modrá představuje duchovní poznání. Negativní stránkou modré jsou obtíže v dokončování úkolů. 
Přirozené schopnosti: rádce, učitel 
Tíhnutí duše: upřednostňování duchovních hodnot

6. INDIGOVÁ 
Základní barva: Starostlivost, péče o druhé a humanitární sklony, barva klade na bedra člověka odpovědnost za druhé. Často bývá obtížné rozhodnout zda je tato barva barvou základní, neboť je někdy zabarvená do nachova. Je to barva teplá a uzdravující a souvisí s výchovou a vyživováním. Dává prostor v humanitární oblasti. Má-li člověk tuto barvu jako základní, je jeho největší radostí, když je obklopen lidmi, kterým může projevit svou náklonnost. Zápornou vlastností indiga je neschopnost říci ne. 
Přirozené schopnosti: starostlivost odpovědnost a péče o druhé 
Tíhnutí duše: projev náklonnosti, humanitární sklony

7. FIALOVÁ 
Základní barva: Duchovní intuice, učitel a jasnovidnost, tato barva dává duchovní a intelektuální pokrok. Člověk s takovou barvou jako základní se duchovně vyvíjí po celý život. Negativní stránkou u této barvy může být vytváření vnějšího dojmu nadřazenosti. 
Přirozené schopnosti: duchovní intuice, jasnovidnost 
Tíhnutí duše: duchovní a intelektuální osobní růst

8. RŮŽOVÁ 
Základní barva: Materialismus stanovení cíle a tvrdá práce, podporuje finanční a hmotný úspěch. Tato jemná barva je často základní barvou rozhodného a cílevědomého člověka. Není divu, že často zastává odpovědné místo. Ve své vnitřní podstatě bývá skromný a nenáročný. Nejlépe se cítí v úzkém kruhu těch, které má rád. Málo kdy se projeví negativně větší tvrdohlavost, která může být k jeho škodě. 
Přirozené schopnosti: pracovitost, cílevědomost, rozhodnost a osobní odpovědnost 
Tíhnutí duše: introvertnost, skromnost, askeze

9. BRONZOVÁ 
Základní barva: Humanitární sklony a sebeobětování, tato barva je vlastně barvou podzimu a její narezlost je často silně přitažlivá. Člověk s touto základní barvou je starostlivý, má pečovatelské sklony a je velice humánní. Negativní působení této barvy se projevuje směrem k nositeli tím, že tento bývá často ostatními využíván. Měl by se naučit více používat slůvka "ne". 
Přirozené schopnosti: sebeobětování ve prospěch druhých 
Tíhnutí duše: pečovatelské a humanitární sklony

11. STŘÍBRNÁ 
Základní barva: Intuice, idealismus, snění a vizionářství. Najít tuto barvu jako základní není obvyklé. Pokud ano, pak je takový člověk plný ideálů, ale při jejich uskutečňování velmi nepraktický. Negativní stránkou je přílišné snění a často ztráta motivace. 
Přirozené schopnosti: intuice, jasnozřivost 
Tíhnutí duše: idealismus, snění

22. ZLATÁ 
Základní barva: Neomezené možnosti, je barvou bez hranic. Pokud je tato základní barvou, dává člověku schopnost zabývat se úspěšně velkými úkoly a uskutečnit prakticky vše co ho napadne. Je klidný a vyzařuje z něj osobní kouzlo, je schopen tvrdě pracovat a řídit práci jiných. Svého největšího úspěchu dosahuje obvykle až v pozdějších letech. Tato barva nemá negativní stránku. 
Přirozené schopnosti: inteligence, praktičnost, pracovitost, vůdčí schopnosti 
Tíhnutí duše: klid, vyrovnanost, nadhled

BÍLÁ - duchovnost a nesobeckost, je barvou osvícení a inspirace. Je to barva čistoty a jen vzácně se sní setkáme jako z barvou základní. Člověk s touto základní barvou se drží vědomě v pozadí, je skromný a svatě humanitární. Často budí dojem, že mu úplně chybí vlastní ego, jinak je silně intuitivní a moudřejší, než by odpovídalo jeho věku. Tato barva není uvedena v numerologickém pojetí. Neboť jak je známo, tak v bílé jsou obsaženy všechny barvy.

 

Pavel Vondraš

www.numerologie-pavel.estranky.cz

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: čakry, energie, léčení, numerologie

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Energie
Energie přírody

Stalo se již oblíbeným slovním obratem, majícím trošku výsměšný podtext, že expremiér Miloš Zeman objímá stromy na Vysočině.…

Energie
Andělé a dny v týdnu

Andělé a nauka o nich je velmi rozsáhlá. Mezi elementární znalosti patří vládcovství Andělů jednotlivým dnům v týdnu. Každý…

Energie
Historie Reiki I.

Příběh Tradičního Reiki začíná v polovině devatenáctého století díky Mikao Usuimu, který byl rektorem university Došiša v…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Energie
Andělská láska

Věděli jste, že každý máme svého průvodce, který je nám vždy na blízku a pomocí různých berliček se nám snaží usnadnit cestu…

Ostatní
Zelený čaj

Přemýšlíte, že byste si dali něco teplého k pití? Že máte chuť na šálek dobrého čaje? Potom určitě sáhněte po čaji zeleném,…

Magie
Vizualizace – základ magie

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY