Tajemství úspěchu v podnikání s využitím šťastných čísel II.

Velikost textu: A A A

Tajemství úspěchu v podnikání s využitím šťastných čísel II.

Ilustrační foto
  • autor: Ze zahraničí
  • sdílet na

V předchozím díle článku jsme viděli asi nejvlivnější čísla ve světě obchodu, která mohou přinést velké bohatství a úspěch. Případně na konci článku naleznete odkaz na první díl.

Jak jsme řekli v předchozím článku, nejšťastnějším číslem pro podnikání je v numerologii číslo 6. Ale jsou i další čísla, která v sobě skrývají klenot v obchodních záležitostech. Tentokrát se podíváme na čísla 5 a 9. V souvislosti s číslem 6 jsme se dívali na číslice 15, 33, 42, 51 a 87 (součet obou číslic je právě 6). Číslo 6 je důležité v podnikatelských aktivitách, jelikož jí odpovídá planeta Venuše – planeta luxusu, obchodu a materiálního pohodlí. A protože jsme doposud viděli jenom pár příkladů číslice 6, pro začátek tohoto dílu si ještě uveďme několik dalších příkladů z top 50 žebříčku Fortune 500:

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

Verizon Communications – 87

No Bod – 42

Počítačový gigant Dell – 15.

Caterpillar – 33

Filmová společnost Walt Disney – 33

 

Fantastické číslo 5 v numerologii

Číslo 5 je považováno za univerzálního dobrodince. Lidé narození jakéhokoliv data mohou použít číslo 5 pro jakékoliv aktivity – ale kromě manželství. Důležitá čísla v sérii čísla 5 jsou 23, 32, 41, 50 a 68. Z těchto čísel je nejsilnější kombinace číslo 23. Další je pak číslo 32, které je známo jako číslo geniality.

Čísla 41 a 32 jsou si velice podobné. Ačkoli je číslo 23 jedno z nejšťastnějších čísel, je použito velice málo ve světě podnikání a v dalších aktivitách a je to vzhledem k hodnotě, která je na název velice krátká. Je jen málo společností, které mají obchodní jméno v délce do 5ti či 6ti písmen.

Číslo 5 je obecně velice příznivé, neboť vládne hmotě a komunikaci, které jsou samou podstatou každého podnikání. Proto firmy s názvem jako 23, 32, 41, 50 nebo 68 přináší velký rozkvět a úspěch díky pomoci veřejné podpory.

Číslo 5 je lidmi považováno za oblíbené, většina lidí si volí za obchodní jméno buď číslo 23 či 32, protože cítí jeho slibný charakter. Podívejme se na některé z top 20 z žebříčku Fortune 500:

Elektrický gigant General Electric – 50

McKesson – 32

CVS Caremark – 32

Airbus Boeing Giants – 23

Goldman Sachs Group – 23

Wells Fargo – 41

 

Duchovní 9 v numerologii

Další série číslic, které spadají pod nejšťastnější čísla pro podnikání, je spjatá s číslicí 9. O číslech 5 a 9 se v numerologii říká, že jde o nejvlivnější čísla. Číslo 9 je správně popisováno jako číslo duchovní, protože vlastní božské vlastnosti přírody. V sérii číslic 9 jsou považovány za mocné číslice 27, 45 a 9. Obecně platí, že je číslo 18 považováno za nešťastné číslo ve vztazích a z toho důvodu ho neuvažujeme.

Čísla 27 a 45 jsou dvě nejvýraznější čísla dávající dohromady výsledné číslo 9, protože obě tato čísla znamenají božství, mohou být považovány za nepřekonatelné jakožto božství, které chrání lidstvo. Čísla 27 a 45 nejsou vhodné jenom pro podnikání – jsou vhodná pro všechno možné. Lidé narození s číslicí 5, 14, 23 a 9, 18 ,27 využívají maximum výhod tohoto čísla.

Zejména číslo 27 má magickou moc, je považováno za kořen všech okultních studií. Číslo 45 značí velkou moudrost a inteligenci. Pokud prostudujete následující společnosti s názvem spadající pod číslo 9, uvidíte význam tohoto čísla.

Val-Mart – 2. místo v žebříčku Fortune 500 – 45

Automobilový gigant Ford Motor – 3 místo Fortune 500 – 45

Valero energy – 5. místo – 45

Softwarová společnost International Business Machines – 99

FedEx – 27

AT & T – 9

Ve výše uvedeném sznamu má top 6 z top 10 číslo jména společnosti 45.

 

Mystická 8

Číslo 8 je skrytý klenot mezi šťastnými čísly pro podnikání, především nezkrácené číslice 44 a 53. Nyní je třeba být na pozoru. Vhodnost použití číslice 8 je třeba zvážit. Ne každý může být úspěšný v podnikání s číslem 8. Toto číslo totiž mohou použít ti, kteří mají významnější vliv Saturna na jejich život. Je zde ale stále riziko, protože když je Saturn v dobré pozici, potom se může podniku velice dobře dařit, ale pokud je Saturn v životě problematický, poté podnikání přinese likvidaci.

Některé z 8 v žebříčku Fortune 500:

Exxon Mobil – 1. místo v žebříčku – 44

Morgan Stanley – 44

Nejznámější operační systém Ne. Microsoft – 53

Výrobce počítačů Hewlett-Packard – 62

Banka Citigroup – 35

Time Warner – 35

Top 12 z top 25 mají jméno v hodnotě číslice 8, což jasně ukazuje, že je Saturn silná planeta, která může vytvořit ty největší, ale i ty nejslabší.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal
Díly tohoto článku
  1. Tajemství úspěchu v podnikání s využitím šťastných čísel I.

Štítky: numerologie, předpověď, věštění

Můžete si také přečíst

Jiné věštby
Historie tarotu

Do Evropy přinesli tarot Saracéni koncem 14. století formou tzv. naiv – karetní hry. V 16.století se vynořuje slovo tarocci…

Ostatní
Lidové pranostiky - srpen

Každý měsíc zde najdete lidové pranostiky, které jak věříme, přivádějí člověka k hlubšímu zamyšlení o přírodních zákonitostech…

Magie
Wicca

Wicca je pojem, se kterým se setkáme v "moderní" esoterice docela často. Jedná se o obor relativně nový, nicméně jeho kořeny…

Jiné věštby
Věštění saskými hůlkami

Saské hůlky nabízejí způsob, jak získat snadno a rychle odpověď na přímou otázku. Potřebujete 3 dřevěné hůlky (větve stromu)…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Astrologie
Rok 2012 - konec světa?

O tom, že bychom se měli za 2 roky dočkat konce světa, se dozvíme z nejrůznějších stran. Určitě jste mnozí z vás…

Věštírna
Indiánský horoskop

Indiánský horoskop přináší odlišný pohled na naše charakterové vlastnosti vedle nám známého, klasického evropského horoskopu…

Věštírna
Čínský horoskop

Čínský horoskop je částečně ekvivalentem evropskému horoskopu. Čínský horoskop je ovšem založen na východní astrologii a…

Věštírna
Keltský horoskop

Naše kořeny jsou úzce spjaty s kmeny nazývanými Keltové. Keltové měli blízký vztah s přírodou a všechny jejich obřady, filosofie…

 
" />
Prodej družstevního bytu a daň z příjmu<div style=online eğitim
" /> Prodej družstevního bytu a daň z příjmu
online eğitim
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY