Google propojen se CIA!

Velikost textu: A A A

Google propojen se CIA!

Ilustrační foto
  • autor: ze zehraničí
  • sdílet na

V nedávné době jsme mohli postřehnout řadu zpráv týkající možného odchodu Googlu z Číny vzhledem k problémům s cenzurou internetu a podezřením společnosti, že čínská vláda stojí za pokusy nabourat se do několika emailových účtů Google používaných čínskými disidenty.

Nicméně média téměř úplně selhala v informování, že pod povrchem zájmu Googlu o lidská práva v Číně je popírání jejich hluboké zapojení na některých z nejhorších porušování lidských práv na naší planetě.

Zasvěcení do Reiky a Shambally na dálku

ZOBRAZIT

Google je ve skutečnosti klíčovým účastníkem v americké armádě a zpravodajských operací CIA, které zahrnují i mučení, podvracení cizích vlád, nelegální útočné války či vojenské okupace zemí, které nikdy nezaútočily na USA a které stojí stovky tisíc životů v Afganistanu, Iráku, Pákistánu a jinde.

Google je dodavatelem klíčových technologií pro vyhledávání „Intellipedia“, vysoce zabezpečený online systém, kde sdílí informace a spolupracuje na 37 000 amerických špionů a dalších souvisejících osob.

Agentury jako například tzv. „Národní bezpečností agentura“ taktéž nakupovaly servery používající vyhledávající technologie dodávané Googlem, které zpracovávaly informace získané americkými špiony operujícími po celé planetě.

Kromě toho je Google propojený s americkým špionážím a vojenským systémem skrze jeho Google Earth softwar. Technologie za tímto softwarem byla původně vyvinutá Keyhole Inc., společnost financovaná Q-tel http://www.iqt.org, rizikového kapitálu podniku, který je otevřeně financován a provozován jménem CIA.

Google získal Keyhole Inc. V roce 2004. Základ stejné technologie je v současné době používán v americké armádě a zpravodajských systémech ve snaze dosáhnout dle jejich vlastních slov „plnospektré dominance“ planety.

Kromě toho spojení Googlu se CIA a jeho rizikového kapitálu podniku se vztahuje i na sdílení alespoň jednoho klíčového člena personálu. V roce 2004 řiditel pro posuzování technologií v In-Q-Tel, Rob Painter, odešel z jeho původní práce přímo ve službách CIA na novou pozici „senior federál manager“ Googlu.

Jako se vyjádřil Robert Steel, bývalý důstojník CIA: Google je „v posteli“ se CIA.

Přátelé Googlu špehují miliony uživatelů internetu.

Vzhledem k tomu, že Google má zájem na nabourání několika emailových účtu, je třeba poznamenat, že přátelé Googlu v In-Q-Tel, investiční rameno ICA, momentálně investují do Visible Technologies, softwarové firmy specializované na kontrolu sociálních médií.

Visible Technologie může automaticky prozkoumat více než milion diskuzí a příspěvku na blozích, online fórech, Flickru, Youtube, Twitter, Amazon, atd. každý den. Tato technologie také „skóruje“ všechny online položky, přiřadí jim pozitivní, negativní, smíšený či neutrální status na základě parametrů a podmínek stanovených technologií. Takto upravená informace může být efektivně skenována a čtena lidskými operátory.

Rizikový kapitál CIA pro In-Q-Tel říká, že budou používat technologii pro monitorování sociálních médií působících v jiných zemích a že budou dávat americkým špionům „včasné odhalení toho, jaké problémy se odehrávají v mezinárodním měřítku,“ říká mluvčí Donald Tighe. Existuje možnost, že tato technologie může být použita také americkou zpravodajskou službou, aby sledovala domácí sociální hnutí a jednotlivce v USA.

Konečně, je zde zajímavé zamlčení v prohlášení pocházejícího s Googlu – a z americké mediální zprávy – žádné hmotněprávní důkazy spojující čínskou vládu s údajnými pokusy o vloupání se na několik emailových účtu Google.
Slova jako „sofistikované“ a „podezření“ se objevila v médiích ohledně toho, že je čínská vláda zodpovědná za vloupání. Že může být. Je ale zarážející, že se média zdánlivě nezeptala, jaký důkaz stojí za tím „podezřením“.

Je třeba poznamenat, že americká vláda a její zpravodajské služby mají dlouhou historii samostatných operací určených k diskreditaci vlády či sociálních hnutí, se kterými nesouhlasili. Chcete-li vidět, jak daleko to může zajít, stačí pouze připomenout ošklivou historii dezinformace, lži a podvodu propagovaných americkou vládou a médii, aby vystrašili lidi a začali tak podporovat válku v Iráku.

Nevíme, zda útoky na email Google pochází od čínské vlády, nebo odjinud. Jedna věc je ale jistá. Společnost, která podporuje CIA klíčovými zpravodajskými technologiemi, dodává software pro mapování, které může být použito pro barbarské útočné války, která zabije obrovský počet nevinných civilistů, a která je obecně hluboce spjatá se CIA a americkou armádou, která sleduje miliony lidí – taková společnost nemůže být motivována skutečnou starostí o lidská práva a životy v Číně.

 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: google, internet, záhady

Můžete si také přečíst

Ostatní
Megalitické památky - základy

Na zajímavé stavby a útvary plné energie a záhad nemusíte jezdit do dalekých krajů, ale je možné, že je máte přímo za humny.…

Ostatní
Olgoj chorchoj

Allghoi khorkhoi, nebo-li olgoj chorchoj, je červovitý tvor žijící v píscích mongolské pouště Gobi v Asii. Jedná…

UFO
UFO – případ Roswell

Případ Roswell je klíčová událost v historii ufologie, ufologové rozdělují svět před a po Roswellem. Vše začalo 24. 6. 1947,…

Ostatní
Odhalené tajemství křišťálových lebek

Záhadné křišťálové lebky vzrušují obrazotvornost milovníků tajemna už dlouho. Někteří dokonce věří, že jsou památkou na zapomenutou…

UFO
Rozhovor o fenoménu UFO s předním českým ufologem Vladimírem Šiškou

Můžete se čtenářům představit? Narodil jsem se 4.9.1955 v Praze a rovnou se tedy přiznávám k jakémusi sklonu ke škatulkování,…

Ostatní
Kryptozoologie - sněžný muž (Yetti)

O sněžném muži slyšela velká část z nás. Přesto ale neuškodí se podívat trochu na zoubek tomuto tvorovi. Jeho existence je…

UFO
Američtí astronauti a svědectví o UFO I.

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

UFO
Američtí astronauti a svědectví o UFO II.

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
Upíři

Upíři, nebo-li též nemrtví, jsou oblíbeným tématem literatury a především filmů. Kdo jsou upíři? Jak nám mohou ublížit? A…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY