Vše o posmrtném životě 1/2

Velikost textu: A A A

Vše o posmrtném životě 1/2

Ilustrační foto
  • autor: red
  • sdílet na

 Posmrtnému životu může věřit každý

I když je to, že někdo věří na posmrtný život často spojováno především s různými náboženstvími, je třeba dodat, že když máme říci vše o posmrtném životě, mohou na něho věřit třeba i ateisté. Může na něho věřit v podstatě každý, a to na základně:

·         Získaných informací
·         Zkušeností
·         Své víry

Zasvěcení do Reiky a Shambally na dálku

ZOBRAZIT

Existuje mnoho svědků

V rámci výčtu informací, kdy uvedeme vše o posmrtném životě, nesmíme zapomínat na to, že dnes lze najít celou řadu různých lidí, kteří přinášejí důkazy o tom, že posmrtný život existuje. Jedná se o takové osoby, které měly zajímavý zážitek, díky kterému se ocitly mimo své tělo.

O posmrtném životě se lze přesvědčit

Jsou i různé techniky, které mohou být spojeny s tím, že se lze o posmrtném životě různými metodami přesvědčit. Někteří zmiňují třeba různé meditace. Stejně tak je ale lákadlem i takzvané astrální cestování. Pro toho, kdo je v téhle oblasti nováček, ale může být také poměrně nebezpečné.

Jak vypadá posmrtný život?

Pokud existuje, má svou jasně danou podobu. Pokud je něčím charakteristická, tak primárně tím, že se odehrává na zcela unikátním místě. Jedná se o místo, které je zcela mimo hmotu, stejně jako jde i o místo mimo čas, stejně jako se jedná také o místo, které je mimo vesmír a jakékoliv hranice.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: smrt

Můžete si také přečíst

Ostatní
Vše o posmrtném životě 2/2

 Posmrtný život je označován jako návrat domůPro toho, kdo žije v posmrtném životě, jsou v podstatě mrtví…

Ostatní
Vše o duchách mrtvých 1/2

 Kdo je duch mrtvých?Duch může mít několik různých podob. Pokud chcete vědět vše o duchách mrtvých, je nutné uvést,…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY