Vše o posmrtném životě 2/2

Velikost textu: A A A

Vše o posmrtném životě 2/2

Ilustrační foto
  • autor: red
  • sdílet na

 Posmrtný život je označován jako návrat domů

Pro toho, kdo žije v posmrtném životě, jsou v podstatě mrtví ti lidé, kterými jsme my. Ti, kteří žijí na planetě Zemi. Až na ní zemřou, bude moci nastat z našeho pohledu jejich posmrtný život. Ve skutečnosti lze ale tento stav vidět jako něco, že se jednotlivé bytosti jenom konečně vrací domů.

Posmrtný život ovlivnila církev

Mnoho lidí si posmrtný život představuje jako místo v nebi, kde jsou vzdušné zámky, jsou zde andělé a vše zahaluje lehký opar. Jedná se ale o umělé vytvoření posmrtného života. Ten reálný takto rozhodně nevypadá. Tato představa je jenom lákadlem pro to, aby věřící udrželi svou víru.

Posmrtný život může být stejný

Život v posmrtném životě se nemusí lišit od našeho současného. Je to dáno tím, že i zde mluvíme o místě, které je hmatatelné a je zcela konkrétní. Jedinou výjimkou je v daném ohledu to, že jak prostor, tak i čas je zde nekonečný. To však může přinášet nové zajímavější možnosti.

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

Nejenom u lidí

Posmrtný život není spojený jenom s lidmi. Nutno říci, že je spojený také se zvířaty a v podstatě se vším živým na zemi. Některé prameny uvádějí, že je spojený se vším živým, co má duši.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: smrt

Můžete si také přečíst

Ostatní
Vše o posmrtném životě 1/2

 Posmrtnému životu může věřit každýI když je to, že někdo věří na posmrtný život často spojováno především s různými…

Ostatní
Vše o duchách mrtvých 1/2

 Kdo je duch mrtvých?Duch může mít několik různých podob. Pokud chcete vědět vše o duchách mrtvých, je nutné uvést,…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY