Horoskop na červenec 2013

Velikost textu: A A A

Horoskop na červenec 2013

Ilustrační foto
  • autor: redakce
  • sdílet na

Beran
Buďte klidní a neneche se ničím vykolejit. Právě stabilita a harmonie je klíčem k pohodovému rodinnému i partnerskému životu. Odreagovat se můžete pro vodních sportech. Je léto, vezměte si dovolenou!

Býk
Když nevíte kudy kam, obraťte se na partnera. Samozřejmě nemůžete spoléhat, že za vás věci vyřeší, ale může vás podpořit. V práci nic nepodceňte a snažte se vycházet s kolegy.

Dálkový kurz výkladu tarotových karet pro začátečníky od autora knihy Tarot pro samouky

ZOBRAZIT

Blíženci
Komu není z hůry dáno, v apatyce nekoupí. Myslete na to a zbytečně se nehašteřte o malichernostech. Zapracujte na cílevědomosti a vytrvalosti. Jen tak něčeho můžete dosáhnout.

Rak
Budete muset napnout všechny síly, abyste nepadnuli vyčerpáním. Problémem je spíše vnitřní emocinální rozpoložení, než že by vám chyběly fyzické síly. Snažte se víc relaxovat a meditovat.

Lev
Budete se cítit siln v kramflecích. Je proto jedno, zda se pustíte do řešení rodinných nebo pracovních záležitostí. Obojí je lepší, než se jenom poflakovat bez cíle a smyslu.

Panna
Vyvarujte se nečekaným a ukvapeným rozhodnutím. Jakékoliv překvapení neocení ani partner. Prostě držte se zaběhnutého režimu na všech frontácvh a čekejte na lepší období a příležitost.

Váhy
Bez práce nejsou koláče. Pokud budete jenom tlachat o tom, co máte udělat, tak nic neuděláte. Někdy se prostě musíte "ušpinit" a začít tvrdě pracovat. Je na to nejvyšší čas!

Štír
Zapomeňte na vaše oblíbené tajnůstkaření. Nejenže ho neocení nikdo ve vašem okolí, ale mohlo by se obrátit proti vám. Vaši blízcí by vám mohli na plátku zatajovat důležité informace.

Střelec
Snažte se vyvážit čas, který věnujete svým koníčkům, práci a rodině. Jakákoliv disharmonie se postupně přetaví v problémy, které nebudete muset umět uspokojivě vyřešit.

Kozoroh
Nelpěte tolik na vlastních názorech a nechte vaše okolí víc dýchat. Nejenom, že získáte na větší oblíbenosti a začnete být vyhledávání, ale hlavně sami pochopíte, že život je energii, která musí proudit.

Vodnář
Neuškodilo by, kdybyste dali najevo víc citů. Partner očekává pohlazení a rodina a přátelé vlídné slovo. Nezávislost neznamená bezohlednost na pocity druhých lidí!

Ryby
Soustřeďte se na vyrovnanost vašich nálad. Také pečlivě vybírejte, co jíte a co děláte. Špatnou stravou a nevhodnými činy si totiž zakládáte na zdravotní problémy v budoucnosti!
 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop

Můžete si také přečíst

Věštírna
Keltský horoskop

Naše kořeny jsou úzce spjaty s kmeny nazývanými Keltové. Keltové měli blízký vztah s přírodou a všechny jejich obřady, filosofie…

Astrologie
Výklad planety Země

Neznám zcela přesně důvod, proč a kdy se ve mně probudila myšlenka na výklad planety Země. Možná velmi blízký, osobní vztah…

Ostatní
Záznam rozhovoru s Vítem Kuntošem o roce 2012

Vystoupení astrologa Víta Kuntoše v esoterickém pořadu Hanky Bubancové >Mezi nebem a zemí< na rádiu Nira. Pokud vás…

Astrologie
Celebrity: Iveta Bartošová

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Astrologie
Celebrity: Leoš Mareš

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Věštírna
Psychotronický horoskop zdraví 16.-30.září 2010

Tento "horoskop" je připravován podle aktuálních energií a informací dodaných "vesmírnými" průvodci našeho zdraví. Rozdělení…

Věštírna
Psychotronický horoskop zdraví 1.-15. říjen 2010

Tento "horoskop" je připravován podle aktuálních energií a informací dodaných "vesmírnými" průvodci našeho zdraví. Rozdělení…

Astrologie
Celebrity a astrologie: Sean Connery

Zřejmě málokdo by ve známém a úspěšném skotském herci hledal zrozence ve znamení Panny. Přesto můžeme směle konstatovat,…

Astrologie
Kdo je kdo astrologicky

LunaMatka, duševní matka.SlunceOtec, ideály, vzorný otec, u ženy idealistická představa muže.MarsOtec, pěstoun, tělesný otec,…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY