Psychotronický horoskop zdraví 16.-30.září 2010

Velikost textu: A A A

Psychotronický horoskop zdraví 16.-30.září 2010

Ilustrační foto

Tento "horoskop" je připravován podle aktuálních energií a informací dodaných "vesmírnými" průvodci našeho zdraví. Rozdělení na jednotlivá znamení je provedeno za účelem zvýšení vypovídací schopnosti těchto doporučení pro jednotlivé skupiny lidských bytostí.

Berani
Vyhněte se prudkým reakcím a rozčilování. Dbejte na krevní tlak rozumným pohybem a absencí hádek. Varováním budiž bolesti hlavy – v tom případě se začněte intenzivnějši věnovat relaxačním cvičením a meditacím.

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

Býci
Věnujte zvýšenou pozornost životosprávě. Vyměňte sladkosti za vlákninu. Hodně ovoce a zeleniny podpoří střevní trakt, který je v této době ohrožen. Buďte také střídmý v sexuálním životě. V opačném případě lze očekávat gynekologické a urologické problémy.

Blíženci
Pozor na přejídání a přemíru alkoholu. Slinivka břišní a žaludek ocení střídmost. Pokud trpíte nadváhou tak nastal ten správný čas k dietním opatřením. Vyhýbejte se stresu a hodně odpočívejte. Váš nervový systém je pod tlakem.

Raci
Zkuste najít dostatek optimismu a smyslu života. Odstín chmur, který se vám může v těchto dnech často zrcadlit na tváři se totiž odráží i do vašeho fyzického těla zejména do oblasti zažívacího systému.

Lvi
Vystupte na chvíli z pracovních povinnosti a věnujte se sportovním aktivitám. Před přicházejícími chladnými měsíci potřebujete tělo utužit abyste lépe zdolávali nápor virů a bakterií.

Panny
Stabilní životní styl byste měl dodržovat. Jakýkoliv výkyv se vám vymstí náhlým prochladnutím. Průdušky jsou přesně tím, co by si zasloužilo pozornost. Začněte pít čajové směsi podporující jejich činnost.

Váhy
I když je léto za námi, tak byste neměli přestávat dodržovat pitný režim. Menší příjem tekutin vám totiž přinese ledvinové problémy – záněty počínaje a tvorbou ledvinových, nebo močových kamenů konče.

Štíři
Nepodlamujte organismus ponocováním a nedostatkem odpočinku. Oslabená imunita se neprojeví hned. Ale jako důsledek dlouhodobého přetěžování těla si můžete zadělat na velké zdravotní problémy.

Střelci
Nepodnikejte zbytečné nebezpečné zábavy, při kterých se vystavujete rizikům úrazů. Zlomeniny stehenních kostí a problémy s kyčelními klouby je přesně to, čemu byste se měli vyvarovat.

Kozorozi
Zvyšte příjem zeleniny a ovoce. Jen dostateční hladina vitamínů a stopových prvků zajistí, abyste se v nejbližší době nezačali potýkat s nastupujícím chronickým onemocněním z oblasti těžko odhalitelných putujících zánětů.

Vodnáři
Zkuste doplnit hladinu rutinu a nepodceňujte dostatek chůze nebo cvičení. Zejména sedavé zaměstnání může vyvolat problémy s křečovými žílami.

Ryby
Zaměřte se na stabilizaci psychiky a dobré nálady. Positivní přístup a práce s afirmacemi je přesně to, co potřebujete. Pokud spadnete do depresí, tak na vás „skočí“ první virus, který potkáte.

 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop, energie, předpověď, zdraví

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Energie
Energie přírody

Stalo se již oblíbeným slovním obratem, majícím trošku výsměšný podtext, že expremiér Miloš Zeman objímá stromy na Vysočině.…

Energie
Andělé a dny v týdnu

Andělé a nauka o nich je velmi rozsáhlá. Mezi elementární znalosti patří vládcovství Andělů jednotlivým dnům v týdnu. Každý…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Energie
Historie Reiki I.

Příběh Tradičního Reiki začíná v polovině devatenáctého století díky Mikao Usuimu, který byl rektorem university Došiša v…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Energie
Andělská láska

Věděli jste, že každý máme svého průvodce, který je nám vždy na blízku a pomocí různých berliček se nám snaží usnadnit cestu…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY