14 znamení, že kolaps moderního světa již začal (1.díl)

Velikost textu: A A A

14 znamení, že kolaps moderního světa již začal (1.díl)

Ilustrační foto
  • autor: ze zahraničí
  • sdílet na

Mnoho lidí věří, že svět, jak ho známe, skončí 23. prosince 2012. Já říkám, že to je nesmysl. Daleko pravdivější totiž je, že konec světa, jak ho známe, již začal. Přičemž to neznamená konec světa, ale uzavření jedné éry a počátek nové. Jedná se o přechod mezi věky. Tento konkrétní přechod nicméně slibuje, že to bude nejbouřlivější a nejnáročnější přechod, jakému kdy lidstvo vůbec čelilo.

Pokud se chcete podívat na znamení, nemusíte čekat až do prosince 2012. Přinášíme vám 14 znamení, které svět řeší právě teď. Prožíváme konec jedné éry a zrození nové. Až se v budoucnosti ohlédneme zpět, bude nám to celé připadat jako jeden moment v historii, ale když to my nyní žijeme a procházíme tím, posun vpřed vnímáme hlemýždím tempem. Ale nenechme se mýlit – žijeme první kapitoly konce světa tak, jak ho známe a vynoříme se v novém světě, který bude od toho dnešního velice odlišný.

Kurz přírodní medicíny - naučte se hlubší souvislosti nemocí z pohledu duchovna a ezoteriky

ZOBRAZIT

1. Tornáda, hurikány, zemětřesení a tsunami
Zpočátku to vypadalo jako náhoda, ale teď už je to běžný scénář. Počasí je stále více extrémní. Přes 120 tornád nedávno zasáhlo na středozápadě USA. Texas je v plamenech a trpí kvůli extrémnímu suchu. A tam, kde nejsou požáry a sucha, tam jsou záplavy. Toto je pouze začátek... Dají se očekávat další nebezpečné projevy počasí v průběhu příštích 18 měsíců.

2. Ticho včel
Colony Collapse Disorder (CCD – syndrom zhroucení včelstev, rychlá úmrtí včelích kolonií z doposud nejasného důvodu) nadále zrychluje po celé severní Americe. Už ale víme, že to může být způsobeno částečně chemickými pesticidy (a možná i GMO), ale chemický průmysl se snaží za každou cenu zapřít pravdu, zatímco opylovači našeho světa trpí zničujícím populačním kolapsem.

3. Selhání jaderné vědy
Katastrofa ve Fukushimě dokazuje jednu věc: vědci jsou nebezpečně arogantní v jejich plánování projektů ve velkém měřítku a nedokáží odhadnout schopnosti matky přírody. Jaderná věda slibovala čistou, zelenou energii – ale nyní přinesla tichý, neviditelný jed, který nakazí naši planetu.

4. Wikileaks
Ve věku natolik nekontrolovatelných podvodů není žádný prostor pro pravdu. Takže ti, kdo vysloví pravdu (Wikileaks), jsou trvdě sledováni, jako kdyby oni byli zločinci.

5. Vzestup policejního lékařského stát
Zásahy ozbrojených jednotek SWAT na Maryanne Godboldo v Detroitu jsou pouze začátek. Pravdou je, že americký zdravotní systém používá zbraně, aby vnutil vakcíny a chemoterapii dětem a dospívajícím v celé Americe. Zdravotnický systém se tak stal naprosto k ničemu, je zkorumpovaný a nebezpečný, když musí namířit proti člověku zbraň, aby si vzal jeho lék. Nejvíce ovšem ohrožuje naše zdraví a svobodu silný zdravotní monopol.
(pozn. překl. autor je z USA a některé body jsou zaměřeny na tamní situaci. Nejsou ovšem od věci ani u nás, protože zde můžeme vnímat podobné trendy)

6. Zvyšující se frekvence nedostatku potravin
Všimli jste si, že ceny potravin dosahují rekordních výšin? A to je opět jen začátek. Ceny potravin budou i nadále rychle stoupat v příštích letech kvůli důsledkům extrémního počasí, ztráty opylovačů a globální kontaminaci plodin geneticky modifikovanými organismy. Skutečné jídlo je v našem světě stále vzácnější. Možná i vy začnete brzy přemýšlet o domácí zahradě.

7. Zničení světa energetickými společnostmi
Radioaktivní spad z Fukushimy není jediný způsob, jak energetické společnosti ničí náš svět. Nezapomeňte na Deepwater Horizon a masivní ropnou skvrnu v Mexickém zálivu – a celá katastrofa ještě není u konce. I o rok později stále sprejují jedovatý Corexit!

8. Pokračující kontaminace naší planety GMO
To může být nejhorší kapitlou v nadcházejícím kolapsu – rozšíření genetického znečištění planety prostřednictvím geneticky modifikovaných organismů. To je zločin proti přírodě a proti lidskosti. Únik těchto genů vede k neúrodě a hladu. Používání GMO je nejvíce „satanská“ věc, kterou v moderním zemědělství naleznete.

9. Tyranie a trestní zásahy zaměřené na opravdové jídlo (syrové mléko)
Když nemůžete prodat zdravé jídlo z farmy vašim sousedům, aniž by si na vás počíhali policajti a zatkli vás, je se světem něco špatného. Ano, tohle se již dnes v USA děje.

10. Eskalace podvodů s penězmi
V nemocném ekonomickém systému, který se blíží ke kolapsu, mohou pouze natvrdlí vůdcové vymyslet „řešení“, které ve skutečnosti urychlí jejich vlastní pád. Federal Reserve překotně falšuje hodnotu peněz (např. „kvantitativní uvolňování“ - uvolnění zpomalené ekonomiky zvýšením kvantity peněz) a to naznačuje, že se konec blíží rychle. Ekonomické šílenství je zřejmé každému, kdo umí základní matematiku.

11. Klesající inteligence mas
Jedny nejvíce znepokojující známky toho, že jsme již v kolapsu, je velký pokles inteligence lidí. Lidé žijící naprosto pohlcení televizí, nemohou přinést světu absolutně nic cenného. Jedná se o „hloupé spotřebitele“, kteří se nechali naočkovat tím, na co se dívají v televizi a jedí zpracované pasterizované nezdravé potraviny. Jsou pod silným psychologickým tlakem a věří všemu, co jim vláda říká. Většina z těchto lidí bude mít problém projít kolapsem.

 

Dokončení článku zítra...

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: DNA, ekologie, farmaceutismus, gmo, katastrofy, peníze, potravinová krize, radioaktivní záření

Můžete si také přečíst

Ekologie
Elektřina ze Slunce

Dramaticky rostoucí ceny všech energií zvyšují zájem o alternativní zdroje. Jedním z nejperspektivnějších je fotovoltaika…

Ekologie
Jaderný konflikt a ozonová díra

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
5 faktů o energii, které jste nevěděli

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ekologie
Globální oteplování do konce století změní podnebné pásy

Podle nové studie vycházející z prognóz Mezivládního panelu pro klimatické změny (IPCC) přestane do konce tohoto století…

Ekologie
Změna teplot na Venuši

Teplo v atmosféře Venuše, vyvolané silným skleníkovým oteplováním ve skutečnosti může mít vliv na ochlazení vnitřku planety.…

Ostatní
DNA a obnova lidské spirituality

Ruští vědci objevili informace o DNA vedoucí k obnově ztracené spirituality. Nedávné objevy v povaze DNA ničí představu,…

Ekologie
Pokles rostlinné produktivity

V uplynulém desetiletí došlo k neočekávanému snížení globální rostlinné produktivity. Uvádí to nová studie vypracovaná na…

Ostatní
Vegetariánství očima slavných

1. říjen je mezinárodním dnem vegetariánství a proto jste v pátek mohli postřehnout akce na podporu bezmasého způsobu…

Ekologie
Staňte se vegetariány a zachraňte planetu, vzkázal Paul McCartney

Vegetariánství nebo velmi nízká konzumace masa, zvláště hovězího, je "nejjednodušším a nejefektivnějším krokem", který může…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY