Tajemství reptiliánů

Velikost textu: A A A

Tajemství reptiliánů

Ilustrační foto
  • autor: Ze zahraničí
  • sdílet na

Alternativní historik David Icke přišel s teorií, že náš svět je ovládán plazy mimozemského původu, kteří jsou schopní měnit svoji podobu.

Mnoho lidí považuje tuto myšlenku za obtížně uvěřitelnou, a její autor se proto nevyhnul posměchu, který zazněl na adresu této teorie. Icke se ve skutečnosti setkal během krátké doby s velkým množstvím osob, které ho informovaly o svých osobních zkušenostech s reptiliány. To jej vedlo k tomu, že se začal celou věcí vážně zaobírat.

Kvalitní MED přímo od včelaře si můžete koupit a převzít v Praze

ZOBRAZIT

Je rozhodně zajímavé, že se s obrazy plazů setkáme v náboženských a kulturních tradicích celého světa. Wales nese ve svém znaku draka. Velká důležitost je tomuto obrovskému plazu připisována také v čínské kultuře. V křesťanských kostelech se často setkáme s chrliči v podobě plazů. V bibli je ďábel popisován jako had nebo jako „velký drak“. V mytologické a náboženské tradici Indie se setkáváme s hady, létajícími draky a plazy, kteří jsou označováni jako Nagas. Draci se často vyskytují také v britské heraldice.

Je zřejmé, že tyto mýty a náboženské tradice musejí hovořit o skutečných tvorech, kteří žili nebo žijí na této planetě. Nemůže se však jednat o druhohorní dinosaury, protože s nimi se lidstvo během své existence setkat nemohlo.

Nabízí se nám však jiná možnost. Pokud věříme, že na naši planetu může přicházet život i z jiných světů, pak se nám teorie o plazích bytostech začíná projasňovat. Plazi, o kterých hovoří David Icke a jiní, jsou známí také jako draci. Jsou považováni za mimozemské bytosti, které přišly do naší sluneční soustavy a na naši planetu již před dávnými časy.

Má se za to, že draci, kteří poprvé zavítali na naši planetu, byli vnímáni jako bohové. Zkřížili se s lidmi, a vytvořili tak nadřazenou rodovou linii, která měla vládnout lidstvu. V bibli se hovoří o tom, že „synové božští“ měli potomky s lidskými ženami. Rasa, která vznikla tímto zkřížením, je nazývána Nefilové.

„Když se počali lidé na zemi množit a rodili se jim dcery, viděli synové božští, jak půvabné jsou dcery lidské, a brali si za ženy všechny, jichž se jim zachtělo....Za oněch dnů, kdy synové božští vcházeli k dcerám lidským a ty jim rodily, vznikaly na zemi zrůdy (Nefilové), ba ještě i potom. To jsou ti bohatýři dávnověku, mužové pověstní.“ (Kniha Genesis 6,1.4).

Icke se odhodlává k tvrzení, že královské rodiny a vedoucí představitelé států, jako jsou prezidenti a předsedové vlád, jsou vybíráni ze zkříženého pokolení plazů a lidí. Tvrdí, že světoví vůdcové nejsou ve skutečnosti voleni lidmi, ale jsou vybíráni na základě své rodové příslušnosti a v souladu s obecnými cíli hnutí iluminátů – všichni jeho členové rovněž patří k tomuto hybridnímu plazímu pokolení.

Dále vysvětluje, že existují také další plazi, kteří zůstávají neviditelní a kteří mají schopnost posednout a kontrolovat lidské bytosti. Tento druh plazů bývá tradičně označován jako démoni.

Možná se ptáte, jakým způsobem může vzniknout hybrid ze dvou natolik odlišných druhů, jako jsou plazi a lidé. Určitě jste však už slyšeli o možnostech, kterými disponuje genová manipulace. Naše moderní věda dokáže zkombinovat genetickou informaci ze zcela odlišných forem života, a vyprodukovat tak nové životní variace.

Je dost dobře možné, že podobné manipulace se strukturou DNA prováděli i zlomyslní vědci za časů Atlantidy, a je špatným znamením, že k něčemu podobnému dnes dochází znovu.

Na závěr je třeba říci, že plazy, kteří s námi žijí na této planetě, je obtížné přímo odsuzovat. Zlo, které zde činí, totiž nevykonávají z vlastní vůle, ale na základě programu, který byl do nich vložen. Avšak vzhledem k tomu, že nás považují za svoji kořist, máme nezadatelné právo se před těmito predátory bránit. Musíme si uvědomit, že současný úspěch plazů je založený na tom, že jednají ve skrytosti. Každý, kdo se na ně snaží poukazovat, bývá vystavován veřejné kritice a posměchu. Je proto velmi důležité, abychom nezapomínali na nebezpečí, které nám z jejich strany hrozí.

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: DNA, historie, konspirace, příroda, záhady

Můžete si také přečíst

Konspirace
Bilderberg group a the New World Order

Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového…

Ostatní
Megalitické památky - základy

Na zajímavé stavby a útvary plné energie a záhad nemusíte jezdit do dalekých krajů, ale je možné, že je máte přímo za humny.…

Konspirace
Zjevné lži

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Ostatní
Olgoj chorchoj

Allghoi khorkhoi, nebo-li olgoj chorchoj, je červovitý tvor žijící v píscích mongolské pouště Gobi v Asii. Jedná…

Ostatní
Vegetariánství se představuje

Vegetariánství je pojem, který u nás zní stále exoticky. Přitom stravování založené na vynechání živočišných produktů není…

Konspirace
David Rockefeller

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

UFO
UFO – případ Roswell

Případ Roswell je klíčová událost v historii ufologie, ufologové rozdělují svět před a po Roswellem. Vše začalo 24. 6. 1947,…

Ostatní
Odhalené tajemství křišťálových lebek

Záhadné křišťálové lebky vzrušují obrazotvornost milovníků tajemna už dlouho. Někteří dokonce věří, že jsou památkou na zapomenutou…

Konspirace
Nezapomeňme moc rychle!

Karel Schwarzenberg se 2x zúčastnil schůzky Bildelberg a je dlouhá léta členem Trilaterální komise. Nedovolme, aby se stal…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY