Psychotronický horoskop zdraví 1.-15.leden 2011

Velikost textu: A A A

Psychotronický horoskop zdraví 1.-15.leden 2011

Ilustrační foto

Berani
Bolestem hlavy a kloubů se vyhnete pravidelným cvičením. Pozor na prochladnutí, které se nemusí projevit okamžitě, ale jedná se o základy pozdějších problémů. Navštivte termální lázně.

Býci
Poklidné období v oblasti zdraví můžou narušit u žen problémy s vaječníky a u mužů s prostatou. Zvyšte příjem koenzymu Q10 a nechte si prověřit hladinu vitamínů a minerálů v organismu.

Dálkový kurz výkladu tarotových karet pro začátečníky od autora knihy Tarot pro samouky

ZOBRAZIT

Blíženci
Podpořte nervový systém bylinnými čaji. Mozkovou činnost povzbudí příjem gingko biloby a zvažte, zda by si tělo nezasloužilo intenzivní očistnou kůru česnekovýma kapkama.

Raci
Navzdory vánočním svátkům byste se neměli přejídat. Problémy se žlučníkem, překrvení žaludku a záněty sliznic vás můžou překvapit. Jezte lehčí a nekořeněná jídla!

Lvi
Pozornost zaměřte na žilní systém v oblasti hlavy. U starších Lvů pozor na mrtvičku, ale i ostatní by se měli zamyslet nad hladinou cholesterolu a zanešením cév.

Panny
Zkuste si přečíst něco o reflexní terapii. Mačkání reflexních plošek slinivky, sleziny a brzlíku jsou optimální prevencí pro současné období. Navíc tím zvýšíte i imunitu a tvorbu bílých krvinek.

Váhy
Tvorbě ledvinových kamenů předejdete pitím Jančova ledvinového čaje. Ženy by neměly podceňovat pravidelné gynekologické prohlídky a pozor na záněty močového měchýře.

Štíři
Zejména v zimním čase se snažte předcházet problémům s hemeroidy a záněty tlustého střeva. Dbejte na pohyb a výživu. Zamyslete se nad tím, zda právě špatnou stravou nedáváte šanci pro růst plísní v těle.

Střelci
Zimní chlad může být příčinou srdečních obtíží. Vyhněte se stresu a zvyšte příjem ovoce a zeleniny. Zaměřte se ale na tuzemské zdroje, tropické potraviny odložte na jindy.

Kozorozi
Udržujte si dobrou náladu a optimismus, protože to máte půlku zdraví v kapse. Zaměřte se na očistné koupele – střídejte sůl z mtrvého moře s bylinkami a aromaterapií.

Vodnáři
Přežírání v období vánoc je zlozvyk, který by se vám mohl vymstít. Jezte zejména nyní zdravě a vynechte přemíru potravin obsahujících mouku a cukr.

Ryby
Zaměřte se na imunitní systém a vyhýbejte se negativním vlivům záření – odložte mobily a nepoužívejte mikrovlnky. Kondici zvýší očistná kůra z dubu nebo břízy ve formě gemmoterapeutik.

Horoskop připravil astrolog a léčitel Pavel Hanzal, www.zahady-zdravi.cz

 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop, předpověď, zdraví

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

Ostatní
Zelený čaj

Přemýšlíte, že byste si dali něco teplého k pití? Že máte chuť na šálek dobrého čaje? Potom určitě sáhněte po čaji zeleném,…

Magie
Vizualizace – základ magie

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Energie
Představení čaker 1

Vítejte u seriálu o čakrách. Řekneme si zde nejen, co čakry jsou, ale postupně si ukážeme i možnosti jejich harmonizace.Lidské…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY