Psychotronický horoskop zdraví na 16.-31.leden 2011

Velikost textu: A A A

Psychotronický horoskop zdraví na 16.-31.leden 2011

Ilustrační foto

Berani
Zkuste do života implementovat více střídmosti a ke všemu přistupujte s rozumem. Nepřejídejte se, nepřetěžujte se a věnujte se také relaxaci. Wellness, meditace a cvičení jogy nebo Pěti Tibeťanů vám budou svědčit.
Býci
Stále trvá stabilní období, kterého byste si měli co nejvíce užít. Vyhýbejte se zakouřeným prostorům a nekuřte. Echinacea a dostatek vitamínu C pokryjí riziko onemocnění horních cest dýchacích.
Blíženci
Jakýkoliv stres, nátlak a nepohoda se nenápadně začnou projevovat v problémech se žaludkem. Zažívání můžete podpořit speciálními bylinnými čaji. Vyhněte se pikantním jídlům a chemickým nápojům.
Raci
Ledviny, močové cesty a vaječníky jsou hlavními tématy těchto dnů. Doporučuji pít Jančův ledvinový čaj, teple se oblékat a věnovat se reflexní terapii, která spolehlivě pomáhá.
Lvi
Zvýšené riziko tvorby křečových žil a žilních zánětů v oblasti lýtek. Pro prevenci i léčbu je vhodné zvýšit příjem Rutinu – pohanková kaše apod., rozumná míra pohybu a sprchování nohou střídavě teplou a studenou vodou.
Panny
Téma tlustého a tenkého střeva byste si měli uvědomit včas a podpořit jejich činnost dostatkem vlákniny, omezením sladkého a vhodné je i pití Aloe vera, která funguje jako očistný kartáč na střeva.
Váhy
Stále platí varování před ledvinovými problémy. Zároveň pozor na problémy s klouby. Je vhodné zvýšit příjem vápníku spolu s hořčíkem. Cvičení jogy patří k tomu nejlepšímu, co pro klouby a páteř můžete udělat.
Štíři
Měli byste si nechat zajít chuť na pití kávy a kořeněných jídel. Pro někoho je možná překvapivý důvod – riziko tvorby hemeroidů a problémů s konečníkem je vyšší než obvykle.
Střelci
Zdravotně solidní období byste neměli podlomit zbytečným odbýváním příjmu vitamínů. Zaměřte se na širokospektrální stravu bohatou na obilniny, vločky a zeleninu.
Kozorozi
Zvyšte péči o zuby a pokožku. A právě riziko různých druhů ekzémů a kožních zánětů lze ovlivnit dobrým stavem žlučníku a jater, což jsou orgány přímo související s velkou částí těchto onemocnění.
Vodnáři
Cvičit, cvičit a cvičit. A cvičit. Jen tak pomůžete srdeční činnosti a nebude vás bolet páteř. Navíc byste měli do stravování větší počet ryb a olivového oleje.
Ryby
Obrňte se proti stresu a nenechte se zviklat ve vašich pohledech na svět. Odblokujte si krční páteř pomocí reflexní terapie a vyhněte se tak migrénám a bolestem hlavy.
Horoskop připravil astrolog a léčitel Pavel Hanzal, www.zahady-zdravi.cz

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: horoskop, předpověď, zdraví

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

Ostatní
Zelený čaj

Přemýšlíte, že byste si dali něco teplého k pití? Že máte chuť na šálek dobrého čaje? Potom určitě sáhněte po čaji zeleném,…

Magie
Vizualizace – základ magie

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Energie
Představení čaker 1

Vítejte u seriálu o čakrách. Řekneme si zde nejen, co čakry jsou, ale postupně si ukážeme i možnosti jejich harmonizace.Lidské…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY