Reptiliánské posuny v DNA

Velikost textu: A A A

Reptiliánské posuny v DNA

Ilustrační foto
  • autor: Ze zahraničí
  • sdílet na

Mnohočetná porucha osobnosti-DNA SPÍNÁNÍ?
Zřejmě po tisíce let někteří šamani a léčitelé byli schopni změnit svou lidskou podobu do zvířete. Díky spojení s živočišnou říší získali vhled do možností uzdravení pacienta. Stejní šamani jsou schopni opustit své tělo, cestovat do jiných dimenzí a získat velmi konkrétní informace týkající se léčení.

Někdy, když jsou mimo tělo, se setkají s reptiliány, kteří jim dodají informace o konkrétní divoké bylině, která bude léčit dotyčnou osobu. Tyto stejné bytosti jsou také známí tím, že říkají, že oni kontrolují tento svět, ve kterém žijeme.

Dálkový kurz výkladu tarotových karet pro začátečníky od autora knihy Tarot pro samouky

ZOBRAZIT

The New York Times měl dva články o vícenásobných poruchách osobnosti ve dnech 21.května 1985 a 28.června 1988. Tyto články ukázaly sílu mysli ke změně naší reality. "Když Timmy pije pomerančový džus tak nemá žádný problém. Ale Timmy je jen jedním z téměř tuctu osobností, které střídají kontrolu nad pacientem s mnohočetnými poruchami osobnosti. A pokud další osobnosti pijí pomerančový džus, výsledkem je pouze kopřivka. Dokonce i v případě, že džus pije Timmy a nadvládu nad tělěm v průběhu trávení pomerančového dřusu získají další osobnosti, tak se kopřivka objeví.. A co víc, když se Timmy vrátí při této alergické reakci, tak svědění a kopřivka ihned ustupuje!

"U lidí s několika osobnostmi existuje silná psychologická separace mezi jednotlivými sub-osobnostmii, z nichž každá bude mít své jméno a věk, a často některé konkrétní vzpomínky a schopnosti. Často se například bude lišit osobnost v písmu, uměleckém talentu, nebo dokonce ve znalosti cizích jazyků.

"Po více než století lékaři občas hlásili ojedinělé případy dramatické biologické změny v lidech s více osobnostmi. Patří mezi ně náhlé objevení a zmizení vyrážky, šrámy, jizvy a jiné poškození tkání. Také přepínače v písmu, epilepsie, alergie a barevná slepota.

"Během přepínání z jedné osobnosti do druhé je obvykle v době sekund nebo dokonce minut při různé srdeční frekvenci, rychlosti dechu a dalších fyziologických změn, které ukazují dezorientaci, které následuje nový model typické osobnosti. Některé z nejpozoruhodnějších změn jsou v napětí úrovně obličejových svalů. Je to skoro, jako by si osoba nasadila novou tvář. "

Jenže to není všechno! Autor a lektor Stewart Swerdlow tvrdí, že v DNA jsou otevřené a uzavřené části -sekvence. Otevřené sekvence jsou fyzicky charakteristické. Ti, kdo tuto schopnost mají dokáží vědomě uzamknout určité genetické kódy zatímco otvírají další. Když se to stane, jedná se o doslovnou transformaci buněčné struktury, která se mění od savců do plazí formy. Takže to není tak, že se lidská podoba posune kamkoliv, ale změní se do plazivé formy, protože tyto sekvence jsou pro tento posun otevřeny. A mají také možnost posunu zpět.

Jenže Reptiliáni mají problém. Potřebují savčí hormonální hladinu aby si zachovali lidskou podobu. Jejich základní linie je plazí. (Důvěrník princezny Diany, Christine Fitzgerald mi řekla, že Windsorský dům chtěl křížit geny Diany, protože měly tendenci se stávat příliš reptiliánskými a postupně ztráceli genetickou schopnost zachovávat lidskou formu pro další generace.

Všichni lidé na této planetě prý mají v sobě reptiliánskou DNA. To je důvod, proč máme i plazí/ještěří mozek. Když budete pozorovat plod v děloze tak si všimnete, že projde formou podobnou plazí než se stane člověkem. A to je to, co dělají.

Jsou schopni přesouvat DNA zpět do plazí formy a to i fyzicky.

Nicméně, když toto dělají, tak jejich duševní schopnosti nejsou velmi silné a to je důvod, proč mají různé obřady a proč potřebují savčí formu (lidskou) k dosažení harmonie, aby si umožnili přístup k vyšším úrovním vědomí. (To je důvod, proč lidé jako Arizona Wilder pro ně provádějí obřady plné kontrol mysli).

Je to rezonance nebo chvění krve, která vytváří energetické pole a umožňuje jejich úspěch. To je důvod, proč děti a plody jsou pro ně tak důležité, protože jsou energeticky tak čisté, že mohou skutečně zpřístupnit přepnutí z jednoho místa/formy na jiné velmi snadno.

HISTORICKÉ SOUVISLOSTI
Reptiliáni byli prvními kolonizátory na této planetě. To je důvod, proč to zde považují za své. Při příchodu druhé skupiny, s více lidskou formou se dostali do sporů a válek.Reptiliáni tuto bitvu tehdy prohráli a přešli do ilegality. To bylo asi před 200.000 lety. Není to tak nedávno, jak si lidé myslí. Každopádně Reptiliáni svůj boj nevzdali a snaží se tahat za nitky po celou dobu až do současnosti.

Původní Reptiliáni se nyní vrací zpět, jsou tady, a ti, kteří zůstali na této planetě vyvinuli svou vlastní malou subkulturu, která šla proti tomu, co bylo celkovým plánem. A teď se bojí svých vlastních lidí. Chystá se obrovská bitva na této planetě mezi nimi v příštích několika letech.

Tato planeta není nikterak velká, ale je důležitá svým umístěním v galaxii a v jejím rámci je možné interdimenzionální cestování, které dělá toto místo tak žádoucím.

(poznámka: v textu je použit většinou termín plazí, v jiných textech se můžete setkat i s výrazy ještěří - ve svém významu je to stejné)

 

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: DNA, konspirace, new world order, politika, záhady, zdraví

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Konspirace
Bilderberg group a the New World Order

Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového…

Ostatní
Megalitické památky - základy

Na zajímavé stavby a útvary plné energie a záhad nemusíte jezdit do dalekých krajů, ale je možné, že je máte přímo za humny.…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Konspirace
Zjevné lži

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Ostatní
Olgoj chorchoj

Allghoi khorkhoi, nebo-li olgoj chorchoj, je červovitý tvor žijící v píscích mongolské pouště Gobi v Asii. Jedná…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY