Obrovská knihovna DNA v Kanadě

Velikost textu: A A A

Obrovská knihovna DNA v Kanadě

Ilustrační foto
  • autor: Ze zahraničí
  • sdílet na

Zdá se, že DNA skýtá netušené možnosti a vládci světa je objevují mílovými kroky a na veřejnost pronikají s obrovským zpožděním, nebo vůbec. Již jsme zde informovali o spirituálním vlivu na DNA, jakož i o přeměnách DNA Reptiliánů. Nyní přinášíme informace o tvorbě obří knihovny DNA v Kanadě, která je veřejnosti představována jako zázračný prostředek k záchraně přírodních druhů, kontrole černého obchodu se zvířaty a drogami. Bohužel, musíme si uvědomit, že pokud vládcům světa neprojde v nejbližší době záměr lidstvo očipovat k důslednější kontrole, tak cesta skrze čárové kódy DNA je mnohem snadnější i bez našeho vědomí a v podstatě bude zcela nezjistitelná. Stačí, když se zavede systém, aby se ihned po porodu zanesl vzorek dítěte do databáze (což není žádný problém při kontrolních odběrech krve), a všudepřítomné čtečky našeho čárového DNA kódu se již postarají o důsledné sledování a kontrolu našich činů a pohybu...

Nazvěme to DNA digitální desetinný systém pro veškerý život na Zemi.

Zasvěcení do Reiky a Shambally na dálku

ZOBRAZIT

Každý druh, od zaniklého po prosperující, je nastaven na získání svého vlastního DNA čárového kódu. A to nám právě umožňuje lépe sledovat ty druhy, které jsou ohrožené, stejně jako ty přepravované přes hranice jako potraviny nebo spotřební zboží.

Výzkumníci doufají, že příruční mobilní zařízení budou moci jednoho dne číst tyto digitální pásy -barevné čárové kódy - podobně jako v supermarketu skenery - k identifikaci různých druhů vzorků tkáně na místě a jejich porovnání s digitální databází.

Existuje Mezinárodní projekt čárových kódů života (iBOL), který říká, že je na světě první referenční knihovna DNA čárových kódů a projekt je staven vědci pomocí fragmentů DNA k vytvoření databáze všech forem života.

"Snažíme se vytvořit tyto globální knihovny DNA čárových kódů - úryvky, malé kousky DNA - které nám umožňují identifikovat druhy," říka Alex Smith, odborný asistent molekulární ekologie na University of Guelph v biologické rozmanitosti ústavu Ontario, asi 90 km na západ od Toronta.

Zatím DNA čárových kódů pomohla identifikovat druhy ptáků, které způsobily loňské nouzové přistání letu na řece Hudson v New Yorku. Knihovnu má také již 7.000 druhů rybích čárových kódů DNA, což umožní vědcům určit filé, kterému byly odstraněny kůže a hlavy.

K získání čárových kódů vědci používají krátký úsek DNA extrahované ze standardizované tkáně. Jakmile je čárový kód je vytvořen, je to zavedeno v iBOL knihovně.

Stejně jako skener čárového kódu v obchodu s potravinami může identifikovat salát, mléko nebo steak, můžou být sekvence čárového kódu DNA použity k identifikaci jednotlivých druhů tak, že každý, kdo není specialista - od studenta základní přes inspektora pohraniční hlídky -může identifikovat druh, jakmile technologie přečte jeho kod DNA v knihovně.

Knihovna má více než 87.000 formálně již popsaných druhů s čárovými kódy a více než 1 milion exemplářů celkem s čárovým kódem.

Vědci odhadují, že iBOL bude mít čárové kódy pro všechny 10 milionů druhů mnohobuněčných forem života v příštích 20 letech. Zatímco knihovna sídlí v Kanadě, tak je do celé akce zapojeno i 25 dalších zemích.

"Většina života na planetě nejsou jen lední medvědi a sibiřsští tygři - většina života na planetě váží méně než gram, je menší než 1 centimetr, a nepřináší nám vizuální zážitky , nebo zjištění prostřednictvím chuťě a vůně a. Nejsme si vůbec vědomi jeho existence, "řekl Smith.

Vedle záchrany ledních medvědů nebo tygrů před vyhynutím je knihovna ochotna pomoci s více rutinními aspekty globální ekonomiky. To zahrnuje například zajištění lososů nebo pstruhů na trzích a v restauracích s určením původu, překročení hranice a kontroly na vykazované informace.

Bob Hanner, náměstek ředitele Mezinárodních čárových kódů projektu Life, řekl, že DNA čárového kódu knihovny také pomůže zabránit nezákonnému obchodu a zneužívání zvířat.

"Samozřejmě obchod s ohroženými druhy, pokud jde o černé trhy, je na druhém místě po obchodu s narkotiky," řekl Hanner. "Je nyní velký problém určit, zda je něco původem z farmy aligátorů nebo jde o kůži ohroženého krokodýla kubánského.
"Časový horizont pro podání v těchto druzích nové platformy pro odhalování reality opravdu záleží na tom, jak rychle může veřejný sektor motivovat k dokončení referenční sekvence knihovny," řekl Hanner.
(Editace Rob Wilson a Peter Galloway)

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

Zdroj
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: DNA, new world order, zdraví

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

Ostatní
Zelený čaj

Přemýšlíte, že byste si dali něco teplého k pití? Že máte chuť na šálek dobrého čaje? Potom určitě sáhněte po čaji zeleném,…

Magie
Vizualizace – základ magie

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Energie
Představení čaker 1

Vítejte u seriálu o čakrách. Řekneme si zde nejen, co čakry jsou, ale postupně si ukážeme i možnosti jejich harmonizace.Lidské…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY