Zdraví: Proč je tak drahé a kde na to vzít peníze

Velikost textu: A A A

Zdraví: Proč je tak drahé a kde na to vzít peníze

Ilustrační foto
  • autor: red
  • sdílet na

 Zdraví nás ví častokrát pořádně potrápit. Léky a výživové doplňky vědí naši peněženku opravdu vytěžit. Zejména pokud během nemoci ani nemůžete pracovat. Jak dočasně financovat své zdraví? Touto tématikou se zabýváme v tomto článku, protože mnoho lidí nemá naspořené dostatečné prostředky na financování nemocí.

Externí financování: jak na to?

Nemáte peněz nazbyt a hledáte řešení v podobě půjčky? Poradíme vám, jak zjistit, který druh půjčky je pro vás ten nejvýhodnější. Dávno neplatí, že seriózní a nejvýhodnější půjčku dostanete pouze v bance.

Kurz přírodní medicíny - naučte se hlubší souvislosti nemocí z pohledu duchovna a ezoteriky

ZOBRAZIT

Myslíte si, že vám při půjčce jinde než v bance dají vysoký úrok a podvedou vás? Najít půjčku, která je pro vás nejvýhodnější není nijak složité.Nejprve je vhodné si rozmyslet, zda skutečně půjčku potřebujete, a na co. Na něco se lépe hodí kontokorent, na něco zase klasická půjčka. Banky i nebankovní společnosti se v nabídkách půjček předhání.

Jak najít nejvýhodnější půjčku?

Moderní rychlá půjčka bez příjmů je v nabídce mnoha společností. Je dobré, když si může klient vybírat. Díky tomu najde nejvhodnější variantu. Stačí se naučit srovnávat pomocí online srovnání. Srovnávat lze libovolně bankovní i nebankovní půjčky, například půjčka před výplatou nabízí možnost první půjčky zdarma pro nové zákazníky. Každý nově zaregistrovaný zákazník si může půjčit, dle podmínek konkrétní společnosti, až 10 000 Kč a do 30 dnů vrátí půjčku bez úroků. Půjčku je však potřeba vrátit včas, bez prodloužení. V opačném případě zaplatíte i úroky.

Nejvýhodnější půjčka by rozhodně neměla zatížit váš rozpočet, to samé platí i u měsíčních splátek. Půjčku bez registru dostanete i když máte záznam v registru, což je výhoda pro nás co měli v minulosti i jen malé zpoždění s platbou.

Naučte se srovnávat

Lidé si půjčky a finanční produkty neporovnávají. Často berou první nabídku, která se jim zamane. Následkem pak je, že časem zjistí, že si sjednali drahou půjčku, kterou přeplatí i o tisíce korun. Při výběru nejvýhodnější půjčky je potřeba zohlednit několik faktorů:

● výše měsíční splátky

● výše úrokové sazby

● sazbu RPSN

Nejdůležitějším parametrem je RPSN. Sazba, která zahrnuje veškeré úroky a poplatky. Ukazuje nám, kolik za půjčku zaplatíme za jeden rok. Snadno zjistíme, zda a jak je půjčka výhodná.

Rychlá půjčka bez příjmů

Nechcete nebo nemůžete doložit své příjmy? Pak je vhodné srovnávat půjčky bez doložení příjmů. Rychlá půjčka bez příjmů nevyžaduje příjem dokládat, společnosti pak prověřují své klienty prostřednictvím své interní databáze. I tento typ půjček je vhodné porovnávat, snadno si tak najdete nejvýhodnější půjčku.

Výhody rychlé půjčky bez příjmu:

● snadná dostupnost

● rychlé vyřízení

● první půjčka zdarma

● vhodná pro všechny žadatele

● jednoduché vyřízení

● nedokládáte příjem

Účelová nebo neúčelová půjčka?

Vybíráte-li si půjčku? Je pak potřeba zvážit na co ji chcete. Jednou z možností je sjednat si půjčku účelovou, která vám nabídne mnohem výhodnější úroky oproti neúčelové půjčce. U účelové půjčky je však potřeba doložit, na co půjčku chcete sjednat.

V případě, že používáte online srovnání, získáte přehled o aktuálních nabídkách půjček, najdete tu nejvýhodnější, ale také máte jistotu, že nenaletíte podvodníkovi. Online srovnávače pracují výhradně s ověřenými půjčkami. Za online srovnání nic neplatíte, trvá jen pár vteřin, přitom vám ušetří tisíce korun. Půjčit si peníze je velice snadné, stejně snadné je spadnout do dluhové pasti. Vždy si raději půjčujte menší částky, o kterých víte, že jste schopni je řádně splácet. Vždy si ověřte, že máte na splátku. Pokud vám společnost nepůjčí, snaží se vás chránit před problémy.

Rada na závěr: Stravujte se zdravě a dodržujte zdravý životní styl

Ne nadarmo se říká, aby člověk žil zdravě. Pestrá strava a pohyb na čerstvém vzduchu má vliv na náš organismus. Žít zdravě se dá i z nízké výplaty. Prohlídněte si www.letakomat.cz a nakupujte výhradně zlevněné produkty, o kterých víte, že jsou kvalitní. Čerstvé ovoce, zelenina či kyselé zelí a nepasterizovaná brynza. Produkty, které jsou bohaté na vitamíny a probiotika zajistí vašemu tělu dokonalý příjem živin.

 

Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy a informace zveřejněné na stránkách zahady-zdravi.cz nenahrazují lékařské vyšetření a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy a informace byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.


Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: pr, peníze, zdraví

Můžete si také přečíst

Astrologie
Léčebné postupy (nejen) pro znamení Berana

Cílem nového seriálu článků je vnést do obecného povědomí možnosti, které přinášejí různé alternativní postupy při některých…

Ostatní
Pozor na nedostatek tekutin

Pijete až tehdy, když cítíte žízeň? Pokud je odpověď ano, tak je nejvyšší čas si uvědomit, že to není správně. Protože žízeň…

Energie
Autosugesce – tajná zbraň na vylepšení života

Podvědomí je velice silná a podstatná stránka naší mysli. Roli podvědomí si málokdy uvědomujeme, jeho síla se projevuje především…

Energie
Tatvy - jak je používat?

Tatvy jsou neviditelná záření kosmických sil. Můžeme si je představit jako paprsky, které ve dvouhodinových intervalech dopadají…

Jóga a mystika
Meditace

O meditaci můžete nalézt velké množství článků, nicméně málokde se vlastně dozvíte, o co jde a jak ji můžete provádět.Definovat…

Ostatní
Zelený čaj

Přemýšlíte, že byste si dali něco teplého k pití? Že máte chuť na šálek dobrého čaje? Potom určitě sáhněte po čaji zeleném,…

Magie
Vizualizace – základ magie

Tento druh článků bude od podzimu přístupný pouze pro uživatele, kteří zaplatí čtenářský poplatek. Přístup, registrace i…

Energie
Představení čaker 1

Vítejte u seriálu o čakrách. Řekneme si zde nejen, co čakry jsou, ale postupně si ukážeme i možnosti jejich harmonizace.Lidské…

Astrologie
Hubnutí s astrologií

Ne všichni jsou spokojeni se svojí postavou. Měl bych se opravit – drtivá většina z nás není spokojená s tím, jak…

 
Vítejte Esoterika Duchovní svět Záhady Zdravý život Volný čas Věštírna Redakce
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY